Farmasi Satışlarınızı Arttırmak İçin 4 Tüyo

Sizde Farmasi ailesine katıldıysanız artık bu ekibin bir parçasısınız! Farmasi ailesine katıldığınızda ilk ünvanınız olan Danışman ünvanınızı aldıktan sonra kariyerinizde tırmanmaya başlayabilirsiniz! Kariyer basamaklarını birer birer tırmanırken bazen bazı şeyler hızınızı kesiyor olabilir. Peki ama Farmasi satışlarınızı nasıl arttırabilirsiniz? Üye ağınızı nasıl genişletebilirsiniz? Nasıl daha fazla kazanç sağlayabilirsiniz? Yazımızda sizlere yardımcı olmak adına Farmasi satışlarını arttırmak için yapabileceğiniz 5 tüyodan bahsettik;

 Sosyal Medyanın Gücü
Sosyal medya günümüzde oldukça aktif kullanılıyor ve sizin işiniz de network. Yani online bir iş olduğundan dolayı sosyal medyanın gücünü mutlaka kullanmalısınız. Tek bir hesap yetmez aynı zamanda Instagram hesabınız, Twitter hesabınız ve diğer sosyal medya hesaplarınızı aktif şekilde kullanarak üyelerimizin dikkatini çekebilir yeni üyeler ekleyebilirsiniz.

Blog Kullanın
Sosyal medyanın gücü yadsınamaz evet, instagram, Facebook ve Twitter bunlardan bazıları. Fakat Google aramalarında da ilk sıralarda çıkmak için kendinize kişisel bir blog açarak deneyimlerinizi ürünlerin detaylı incelemelerini yazarak işe başlayabilirsiniz. Böylece insanlar sizi Google aramalarından da bulabilecek.

Sosyal ve aktif olun
Sizin işiniz insanlarla ilişki halinde olmanız gereken bir iş olduğundan dolayı ne kadar sosyal ve aktif olursanız ve ne kadar fazla çevrenizi genişletirseniz o kadar fazla satış hacminiz büyüyecektir. Bunun için Farmasi’nin size sunduğu imkanlardan biri olan toplantılara ve seminerlere katılabilirsiniz. Böylece yeni insanlar tanıyarak çevrenizi genişletirsiniz.

Azimli Olun
Bu işte sabretmek en büyük tüyo. İlk başlarda elbette kazancınız hayalinizdeki kadar büyük olmayabilir. Fakat sabırla basamakları tek tek, sağlam bir şekilde tırmandığınızda arkanıza dönüp baktığınızda ne kadar ilerlediğinizi göreceksiniz. Her işte olduğu gibi Farmasi Network işinde de sabır göstermek en önemlisi. Ürünlerinizi online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız Farmasikataloğu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.