Farmasi Simli Eyeliner Nasıl Uygulanır?

Düğün, nişan, mezuniyet sezonu yaklaştıkça daha gösterişli göz makyajlarını arzuluyoruz. Birbirinden farklı simli eyeliner seçenekleri bulunan Farmasi Kozmetik de aynı zamanda aradığınız tüm makyaj ürünlerini bulabilirsiniz! Piyasada satılan birçok ürünün içerisinde bulunan zararlı bileşenlerin aksine Farmasi ürünleri temiz içeriklidir. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol gibi zararlı bileşenler bulunmadığı gibi doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmaz! Farmasi glitter yani simli eyeliner uygulaması ile sizlerleyiz.
Farmasi simli eyeliner nasıl uygulanır?

Göz kapağınızdaki damarlı görünümü almak ve göz makyajınızın daha kalıcı olmasını sağlamak için Farmasi göz bazından faydalanın. Farmasi göz bazını parmaklarınızı yardımı ile göz kapaklarınıza uyguladıktan sonra Farması transparan pudra yardımı ile göz kapaklarınızı sabitleyin. Daha sonra Dilediğiniz renkteki farları uygulayın. Katlanma bölgesine ten renginize yakın bir far uygulaması yaparak iyice dağıtın. Bu gözlerinizin daha çekici görünmesine yardımcı olacak ardından kalın bir eyeliner uygulaması yapın. Bunun için Farmasi dipliner ürününü tercih edebilirsiniz.

Farmasi dipliner uyguladıktan sonra Farmasi simli eyeliner’ı siyah eyeliner’ın üstüne hafif bir şekilde dokundurun. Böylece siyah dipliner üzerindeki simler kendini daha fazla belli edecek. Farmasinin üç farklı renkte simli eyeliner çeşidi bulunmaktadır;

Dilerseniz gümüş tonlarda,
Dilerseniz bronz tonlarda,
Dilerseniz daha renkli tonlarda simli eyeliner uygulamasını tercih edebilirsiniz.

Bu eyeliner uygulamasının tamamlayıcısı olarak parlak bir ten makyajı, açık renkte bir ruj ile görünümü tamamlayabilirsiniz. Farmasi ürünlerin online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.