Farmasi Suya Dayanıklı Ekspres Göz Kalemleri (Yeni Formül)

Suya dayanıklı makyajın olmazsa olmazlarından göz kalemleri şimdi yeni formülleri ile sizlerle! Farmasi’nin yenilenen makyaj koleksiyonunda göz kalemleri de yenilendi! Suya dayanıklı özel formülüyle tek sürüşte yoğun renkler elde edebileceğiniz Farmasi Express göz kalemlerinde aradığınız tüm renkleri bulabilirsiniz! Canlı derin mavilerden tutkulu siyahlara, kahve tonlarına varana kadar aradığınız tüm renkler Farmaside!

Gününüz ne kadar yoğun olursa olsun Express suya dayanıklı Göz kalemleri ile makyajınız daima taze görünecek! Akmayan, bulaşmayan suya dayanıklı formülü ile tek sürüşte yoğun renkler elde edebilirsiniz! Ekstra yumuşak yapısı ile 14 saate kadar kalıcılık vadeder.

Farmasi Express göz kalemlerini tıpkı likit bir eyeliner gibi göz kapaklarınıza uygulayabilirsiniz. Tek sürüşte keskin ve net bir görünüm elde edeceksiniz. Yumuşak yapısı sayesinde gözlerinizi asla irite etmez. Kolay bir şekilde uygulama sağlar. 14 saate kadar kalıcı formülü ile dilersiniz havuz, deniz gibi yerlerde de kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız sayfamızdan verebilirsiniz. Ayrıca sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra sizde Farmasi ailesine katılarak avantajlarından faydalanabilirsiniz.
Farmasi Express suya dayanıklı göz kalemi mavi 9700728

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.