Farmasi Temizleme Tonikleri

Cildinizi temizledikten, peeling yaptıktan veya maske yaptıktan sonra atlamamanız gereken en önemli adımlardan biri de cildinizi sonraki adım olan toniklemektir. Cildinizi toniklemek pH dengesini düzenlemek nem dengesini kontrol altına almak, cildinizi ekstra temiz tutmak, gözeneklerininizi ekstra temiz tutmak ve gözenek görünümünü hafiflemesi açısından oldukça önemlidir. Bu yüzden tonikleme adımı cilt bakımının olmazsa olmaz adımlarından biridir. Farmasi tonikleri içerisinde paraben, parfüm, alkol, SLS ve hayvansal yağ türevlerini bulundurmadan hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Her cilt tipine uygun olarak özel olarak üretilmiş Farmasi tonikleri ile cildinizin bakımını derinlemesine yapabilirsiniz.

Farmasi Normal Ciltler İçin Salatalık ve Aloe Vera Özlü Temizleme Toniği
Günlük kullanıma uygun cildinizi yormadan gözenek görünümünü azaltacak olan temizleme toniği ile özellikle cilt bakımında maske ve peeling işlemlerini yaptıktan sonra uygulamanız gereken bir adımdır.

Farmasi Yağlı Ciltler İçin Limon ve E vitamini Özlü Temizleme Toniği 
Limonun yağlı ciltlere ne kadar iyi geldiğini bilmeyeniniz yoktur. Sizde gözenek görünümünü hafifletmek, sivilce oluşumunu engellemek için Farmasinin yağlı ciltlere özel olarak ürettiği limon ve E vitamini ile zenginleştirilmiş toniği ile cilt bakımınızı tamamlayabilirsiniz.

Hassas Ciltler İçin Gül ve E itamini Özlü Temizleme Toniği 
Hassas ciltlerin en büyük sorunu içeriği temiz ürünler bulamamaktır. Farmasi temiz içerikli toniği ile hassas ciltler dahil olmak üzere tüm ciltlerin kullanımına uygun olan Gül ve E vitamini ile zenginleştirilmiş toniğini sizlerle buluşturuyor. Sizde gözenek görünümünü hafifletmek, sivilce oluşumunu engellemek için cilt bakımın son adamı olarak tonik kullanabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini güvenli bir şekilde online olarak farmasikatalogu.com sayfasını ziyeret ederek satın alabilirsiniz. Ayrıca online kataloğu inceleyerek Farmasi ürünlerini daha detaylı bir şekilde inceleyebilir ve kampanyalı ürünlerden haberdar olarak daha karlı bir alışveriş gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.