Farmasi Time Locker Makyaj Sabitleyici Spreyin 3 Farklı Kullanım Alanı

Binbir özenle yaptığımız makyajı daha uzun süre korumak isteriz. Makyajımızın bozulması elbette canımızı sıkar.. Bunun önüne geçmek için çeşitli makyaj bazılarından ve makyaj sabitleyici spreylerden faydalanırız. Farmasi Time Locker sprey genel olarak makyaj sabitlemek amacıyla piyasaya sürüldü fakat daha birçok farklı kullanım alanı bulunmaktadır, gelin birlikte keşfedelim..

 Makyajınızı Sabitleyin
İlk kullanım amacı Farmasi makyaj sabitleyici spreyi tüm yüzünüze sıkarak makyajdan sonra kullanmak. Tüm makyajınızı yaptıktan sonra bir kaç santim uzaktan sıkarak makyajınızı sabitleyebilir, daha uzun süre kalıcı hale gelmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu şekilde pudra ürünlerin hafif ıslanarak daha doğal gözükmesini sağlayabilir makyajınızın cildinize daha iyi oturmasına yardımcı olabilirsiniz.

 Ürünlerin Pigmentini Arttırmak
Pigmentasyonundan şikayetçi olduğunuz ürünlerin yeterince renk vermediğini düşünüyorsanız Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sprey ile ürünleri daha pigmentli hale getirebilirsiniz. Uygulama yapacağınız fırçanın ucuna bir miktar Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi sıktıktan sonra farlarınızı, aydınlatıclarınızı uygulayarak daha pigmentli hale getirebilirsiniz. Özellikle ışıl ışıl parlayan belirgin bir aydınlatıcı istiyor iseniz fan fırçanızı Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sprey sıktıktan sonra aydınlatıcınızı uygulamayı deneyin. Bu şekilde hem aydınlatıcınız daha fazla parlayacak hem de daha kalıcı olacaktır. Aynı şekilde göz makyajlarınızda metalik bir etki istediğinizde de bu yöntemi uygulayabilirsiniz.

 Makyaj Öncesi Hazırlık
Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi makyaja başlamadan önce tüm yüzünüze sıktığınızda hafif yapışkan makyajı daha iyi tutacak bir zemin hazırlamış olursunuz. Böylece makyajın üstüne uygulayacağınız ürünler daha iyi yapışacak, tutunacak ve uzun süre cildinizde kalacaktır.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.