Farmasi Tints of Nature Saç Boyaları

Farmasi Tints of Nature organik içerikli saç boyaları sertifikalı organik ürünler olan aloe vera, soya fasulyesi, Hindistan cevizi, Mısır, Palmiye fıstığı, Buğday yağı ,muz, badem yağı, Greyfurt, portakal e ve c vitaminlerini içermektedir. İçerisinde amonyak, paraben, SLS türevleri bulunmaz. Bu yüzden güvenle kullanabilirsiniz.

Renk örtme performansı sayesinde dilediğiniz renklere kavuşurken aynı zamanda beyazlarını da %100 kapanacaktır. Oganik boyalar olduğu için saçlarınıza, saç diplerinize asla zarar vermez. Hafif formüllüdür ve saç derinizi asla tahriş etmez. İçerisinde bulunan Hindistan cevizi yağı sayesinde saçlarınıza parlaklık ve canlılık katarken sıradan boyaların yarattığı sertlik ve matlık sorununa da yol açmaz.
Sizde saçlarınızı boyadıktan sonra saçlarınızda canlı renkler görmek istiyorsanız ve saçlarınızı boyadıktan sonra saçlarınızı yumuşacık bulmak istiyorsanız Farmasi Tints of Nature saç boyalarına mutlaka şans vermelisiniz. İçerisinde aradığınız tüm saç tonlarını bulabilirsiniz.

İşte Farmasi tints of Nature serisindeki saç boyası renkleri;

Farmasi Tints of Nature siyah 7090112
Farmasi Tints of Nature koyu kahve 7090123
Farmasi Tints of Nature parlak çikolata kahve 7090124
Farmasi Tints of Nature orta kahve 7090125
Farmasi Tints of Nature koyu kızıl 7090126
Farmasi Tints of Nature parlak bakır kahve 7090129
Farmasi Tints of Nature koyu sarı 7090130
Farmasi Tints of Nature koyu karamel sarı 7090131
Farmasi Tints of Nature orta sarı 7090133
Farmasi Tints of Nature açık sarı 7090170

Aradığınız tüm saç renklerini Farmasi Tints of Nature saç boyası serisinde bulabilirsiniz. Temiz içerikli oluşları, çeşitli renk seçenekleri ile Farmasi Tints of Nature saç boyalarını denedikten sonra bir daha asla vazgeçemeyeceksiniz!
Farmasi ürünlerini online ve güvenli olarak Farmasikatalogu.com sayfasından satın alabilirsiniz. Ayrıca sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra sizde Farmasi ailesine katılarak Farmasi danışmanı ünvanı ile yapacağınız alışverişlerde %30 %40 daha indirimli fiyat üzerinden alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.