Farmasi Ürünleri ile Aydınlık Makyaj Nasıl Yapılır?

%100 yerli sermaye ile kurulmuş Farmasi Kozmetik ürünleri ile aydınlık makyaj yapmak çok kolay! Cildinizin parıl parıl parlamasını, sağlıkla ışıldamasını ve pürüzsüz görünmesini istediğiniz bir makyaj hayal ediyorsanız aradığınız tüm ürünleri Farmasi Kozmetik de bulabilirsiniz!

Farmasi Kozmetik bünyesinde Kişisel bakım ürünlerinden renkli kozmetiğe, ev ofis temizlik araçlarından parfümlere varana kadar birçok farklı ürünü barındırır. Sizde temiz içerikli ürünleri uygun fiyatlara Satın almak istiyorsanız Farmasi Kozmetik’i tercih edebilirsiniz. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, silikon türevleri bulunmadığı gibi doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmaz!
 Farmasi ürünleriyle aydınlık makyaj nasıl yapılır, gelin birlikte inceleyelim..

Aydınlık bir cildin olmazsa olmazı iyi bir nemlendirmeden geçer! Cildinizi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağlı serum ile nemlendirerek işe başlayın! Dilerseniz ekstra parlak bir bitiş için ten ürününüzün içerisine Farmasi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağını damlatarak daha parlak bir ten görünümü yaratabilirsiniz.

Farmasi Hydrative nem veren fondöteni tüm cildinize uygulayın. Dilerseniz parmaklarınız yardımı ile dilerseniz sünger ile uyguladığınız fondöteni ekstra parlak hale getirmek için terracota pudralardan faydalanabilirsiniz. Farmasi terracota pudraların içerisinde bronz tonlardan ten rengi tonlarına varana kadar birbirinden farklı renkleri bulabilirsiniz.

Hem dekolte bölgenize, hem tüm yüzünüze terracota pudrayı uyguladıktan sonra sıra geldi aydınlatıcı uygulamasına .Farmasi’nin şampanya rengindeki, yumuşacık kıvamdaki aydınlatıcını yüz hatlarınızın üst noktalarına uygulayın. Özellikle burun kemiği, elmacık kemiğinin üstü gibi noktalara uygulamayı unutmayın.

Ekstra parlak bir görünüm için Farmasi Time Locker makyaj spreyi ile fırçanozo ıslatarak ardından uyguladığınız yerlere tekrar uygulayın. Bu cildinizin daha fazla ışıldamasına yardımcı olacaktır. Tüm makyajınızı sabitlemek için Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi bir kaç santim uzaktan tüm yüzünüzde püskürtün, bu toz ürünlerin cildinize iyice oturması sağlayacak ve ekstra parlak bir görünüm verecektir.
Ruj olarak ise açık tonlarda hafif parlak saten bitişli Farması rujlarını kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.