Farmasi Ürünleri İle Bronz Makyaj Nasıl Yapılır?

Bahar ve Yaz aylarının geldiğinin habercisi bronz ten, sağlıklı bir cilttir. Bu gönlümü sağlamak için %100 Türk markası olan Farmasi ürünlerini kullanabilirsiniz. sizde Bronz tanrıça gibi görünmek istiyorsanız aşağıdaki adımları izleyerek Farmasi ürünleriyle bronz makyaj yapabilirsiniz;

Bahar ve yaz aylarında dikkat etmemiz gereken en önemli şey gözeneklerinizin küçülmesidir. Gözenekler sıcak havada genişlediğinden dolayı makyaja pürüzsüz bir zemin hazırlamak için Farmasi  VFX Pro makyaj bazını kullanabilirsiniz. Bu baz cildinizin kadife gibi yumuşacık görünmesine yardımcı olurken aynı zamanda gözenekleri gizleyerek pürüzsüz bir cilde makyaj yapmanıza olanak sağlar.

Yağlanmayı gün içinde kontrol altına alarak T bölgenizde fazla parlamasına neden olan unsurları ortadan kaldırır. Bronz makyaj için İhtiyacınız olan cilt renginin eşitlenmesidir. Bu yüzden Farmasi CC krem kullanabilirsiniz. Farmasi CC kremin içinde güneş koruma faktörü bulunduğundan dolayı ekstra bir koruyucu kullanmanıza gerek kalmaz.

Sıra geldi bronz makyajın tamamlayıcısı olan terracota pudraya! Farmasi terracota pudralar yumuşacık dokuya sahiptir! Birbirinden farklı renkleri mevcuttur. Bronz tonlardaki terracota pudrayı geniş bir fırçaya alarak elmacık kemiklerinize geniş bir şekilde yayın. fırça darbeleriyle pudrayı iyice yaydıktan sonra sıra geldi aydınlatıcı uygulamasına!

Işıltılı bir cilt yaratmak için Farmasi aydınlatıcı pudrayı elmacık kemiklerinizin üst noktalarına uygulayın. Burun kemiği, dudak üstü ve kaş altlarını unutmayın. Dilerseniz dekolte bölgenize de bir miktar aydınlatıcı uygulayarak parıl parıl parlamasına yardımcı olabilirsiniz. Bronz yaz makyajının tamamlayıcısı olan kontürü de uyguladıktan sonra görünümünüz neredeyse hazır!

Dudaklarınızda Farmasi BB serisindeki nude tonlardaki ruju kullanabilirsiniz. Sıra geldi göz makyajına! Belirgin bir hat için öncelikle kaşlarınızı kaş kalemi ile doldurarak güzelce tarayın. Ardından göz kapaklarınıza bronz tonlarda bir far uygulayarak göz makyajınızın tamamlayıcısı olarak Farmasi Zen maskarayı kullanabilirsiniz. Dilerseniz göz makyajınızı biraz daha arttırabilir dilerseniz sade bir görünüm ile günlük makyaj olarak kullanabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.