Farmasi Ürünleri ile Buğulu Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Çekici, seksi gece makyajlarının vazgeçilmezi olan buğulu göz makyajlarını Farmasi ürünleriyle kolay bir şekilde yapabilirsiniz! Bütün göz renklerini daha da ortaya çıkartacak olan gece makyajları sizi olduğunuzdan daha çekici gösterecektir! Buğulu göz makyajının inceliklerine birlikte göz atalım, hangi Farmasi ürünlerini kullanarak Buğulu göz makyajı yapabilirsiniz birlikte görelim..

Farmasi Kozmetik %100 Türk markası olarak bünyesinde birçok farklı ürünü barındırır. Renkli kozmetik alanında birbirinden farklı seçenekleri Farmasi Kozmetik’te bulabilirsiniz. Göz kalemlerinden fondötenlere, dudak kalemlerinden mat ruj çeşitlerine, allıklardan bronzer ve terracota ürünlere varana kadar aradığınız tüm renkli kozmetik ürünlerini Farmasi’de bulabilirsiniz. Buğulu göz makyajının olmazsa olmazlarından ilki porselen gibi bir cilde sahip olmak için Farmasinin en çok tercih edilen popüler fondötenlerinden VFX Pro fondöteni tercih edebilirsiniz. İpek gibi, kadife gibi pürüzsüz bir cilt yaratan fondötenimiz ortadan yükseğe doğru kapatıcılığa sahiptir.

Fondöteninizin daha uzun süre kalıcı olmasını istiyorsanız makyajınızın altına vfx Pro makyaj bazı kullanabilir, fondöteni uyguladıktan sonra ise Farmasi porselen pudra ile tüm makyajınızı sabitleyebilirsiniz.

Sıra geldi ten makyajının devamına! Buğulu göz makyajı ile en çok keskin yüz hatları yakışacağından Farmasi kontür paleti kullanarak elmacık kemiklerinizi daha belirgin hale getirmeyi unutmayın. Ayrıca Farmasi terracotta pudra yardımı ile cildinizi daha ışıltılı ve bronz bir hale getirebilirsiniz.

Sıra geldi Buğulu göz makyajına! öz makyajının olmazsa olmazlarından siyah kalem ile işe başlayın! Farmasi Express göz kalemlerinden siyah olanı göz kapaklarınıza, kirpik diplerinize uygulayarak parmaklarınız yardımı ile hızlı bir şekilde dağıtın. Dağıttığınıız farın uçlarını yumuşak kıllı Farmasi far karıştırma fırçası ile dağıttıktan sonra kirpik diplerine tekrar siyah kalemi uygulayarak vurguyu arttırın!

Göz işçine de siyah kalem uyguladıktan sonra sıra geldi maskara uygulamasına. Kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra Farmasi suya dayanıklı maskara uygulayarak kirpiklerinizin dipten uca belirginleşmesine yardımcı olun. Ruj tercihinde ise dilerseniz kırmızı ruj, dilerseniz daha sakin tonlarda ten rengine yakın rujları tercih edebilirsiniz. En son Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi tüm yüzünüze sıkarak makyajınızı daha uzun süre dayanmasını sağlayabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.