Farmasi Ürünleri ile Cat Eye - Kedi Gözü Makyajı Nasıl Yapılır?

Çekici, dramatik ve seksi bakışlara kavuşmak Farmasi ürünleriyle mümkün! Son zamanların yeni gözdesi olan Cat Eye yani kedi gözü göz makyajını Farmasi ürünleriyle yapmaya ne dersiniz? İşte bu makyajı yapmak için İhtiyacınız olan Farmasi ürünleri;

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz. İşe ilk olarak ten makyajınızı yaparak başlayın. Farmasi Stay matte yoğun kapatıcı fondoteni cildinize uyguladıktan sonra Farmasi BB kapatıcı ile göz altını kapatın. Ardından Farmasi terracota pudra ile tüm cildinizin üzerinden geçerek hafif bir ışıltı ve hafif bir kapatıcılık yakalayabilirsiniz. Sıra geldi aydınlatıcı uygulamasına! Farmasi’nin tüm ten renklerine yakışacak şampanya tondaki aydınlatıcısı kullanabilirsiniz. Elmacık kemiklerinizin altına Farmasi kontür paleti ile kontür yaptıktan sonra aydınlatılması gereken yerlere paletin içerisinde bulunan aydınlık farı kullanabilirsiniz. Özellikle göz altları, T bölgesi ve çene bölgesini ortaya çıkartmak için aydınlatmayı unutmayın.

Sıra geldi dramatik göz makyajına! Göz makyajına başlamadan önce göz kapaklarındaki damarlı görünümü almak ve makyaj yap pürüzsüz bir zemin hazırlamak için Farmasi göz farı bazından faydalanabilirsiniz. İnce bir tabaka halinde parmaklarınızla Farmasi göz farı bazını uyguladıktan sonra Farmasi BB pudra ile göz kapaklarınızı sabitleyin. Ardından Farmasi’nin bronz tonlu far paleti ile göz kapaklarınızın katlama bölgesinde hafif bir geçiş rengi yaratın. Göz kapaklarınıza ise sedefli tondaki paletin içerisindeki bej tonunu uygulayın!

 Makyajın yıldınız eyeliner uygulamasına geçelim! Çarpıcı bakışlar için İhtiyacınız olan yoğun siyah görünüm Farmasi ink liner ürününde saklı! 

Mat, yoğun siyah renk verimi, suya dayanıklı formülü ve 24 saat kalıcılık ile kedi gözü makyajının olmazsa olmaz ürünlerinden! Ekstra yumuşak ucu sayesinde çok kolay çizgiler yaratabilirsiniz. Dilerseniz farın üstüne dilerseniz tek başına kullanabilirsiniz! Muazzam bir görünüm için Farmasi ink liner ürününü r uygulamadan önce göz kapaklarınızın kenarlarına bant uygulayabilirsiniz. Kalın bir uygulama yaptıktan sonra göz içlerine kadar ink liner’ı getirmeyi unutmayın!

Sıra geldi maskara uygulamasına! Kedi bakışı makyajın olmazsa olmazı yoğun kirpikler! Bunun için Farmasi Zen maskarayı kullanabilirsiniz. Göz makyajını bu kadar yoğun yaptığınız için dudaklarda Farmasi’nin BB serisindeki gül kurusu tonlarındaki rujlarını kullanabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.