Farmasi Ürünleri İle Daha Kalıcı Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Binbir özenle yaptığımız göz makyajımızı günün sonuna kadar korumak isteriz.. Hatta gece davetlerinde sık sık çantamızdan aynayı çıkartıp makyajımızın akıp akmadığını, far rengimizin uçup uçmadığını, rimelin göz altımıza dökülüp dökülmediğini sık sıkkontrol ederiz.. Böyle bir durumu yaşamak istemiyorsanız O halde İhtiyacınız olan tüm ürünler Farmasi’de! Farmasi de dayanıklı makyajın püf noktası olarak profesyonel kozmetik ürünleri bulunuyor! İşte makyajınızı daha kalıcı hale getirmek için kullanabileceğiniz Farmasi ürünleri;

Göz kapaklarındaki damarlı görünümün veya kızarıklığın gitmesi için kullanılabilen aynı zamanda bir göz bazı olan harika bir ürünle tanıştıralım sizi! Karşınızda Farmasi göz farı bazı!
Günlük makyajınızın gün boyu sabit kalmasını sağlayan farların rengini daha fazla vermesine yardımcı olan ve tek başına bile kullanabileceğiniz Joker bir üründür. Göz makyajını sabitlediği gibi farların kalıcılığını arttırır.

Pürüzsüz, ipeksi bir bitiş sağlarken göz makyajında akma dağılma ve bulaşmayı da önler. Tüm farların renginin daha pigmentli olmasını sağlar. Aynı zamanda yazımızın başında da belirttiğimiz gibi göz kapaklarındaki damarlı görünüm, renk eşitsizlikleri, kızarıklık sorunlarını da ortadan kaldırır. Kullanımı çok kolaydır. Prmaklarınız yardımı ile göz kapaklarınıza uyguladıktan sonra elinizin ısısı ile biraz dağılmasına yardımcı olun. Böylece elinizin ısısı yardımı ile ürün kremsi forma dönüşecek ve tamamen göz kapaklarınıza sabitlenecek. Daha sonra uygulama yapmak için fara geçebilirsiniz .

Bu konuda daha kalıcı makyaj için önerimiz ise krem farların üzerine toz far uygulaması yapmaktır bBildiğiniz gibi Farmasi’nin birbirinden farklı renklere sahip krem farları bulunuyor. Alt kısma krem  farı sürdükten sonra üst kısma benzer bir renk olarak toz far uyguladığınızda alttaki kremsi yapı tozların tutunmasını sağlayacak ve böylece adeta zamk gibi sabit bir göz makyajına sahip olacaksınız!
İddia ediyoruz bu göz makyajı tüm gece gözlerinizde kalacak!

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.