Farmasi Ürünleri İle Eyeliner Uygulaması Nasıl Yapılır?

Çekici bakışların olmazsa olmaz makyaj malzemelerinden en önemlisi eyeliner! Eyeliner kullanımından çekiyorsanız ve asla bu konuda yetenekli olmadığınızı düşünüyorsanız o halde bakış açınızı değiştirmenin vakti geldi! Çünkü Farmasi eyeliner ile eyeliner uygulaması artık çok kolay! Farmasi ürünlerini online ve güvenli olarak Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden ulaşabilir güvenle ve satın alabilirsiniz. Farmasi eyeliner makyajı nasıl yapılır? Gelin birlikte  inceleyelim;

Farmasi Yeni başlayanlara özel olarak ürettiği keçe uçlu eyeliner ile işinizi çok kolaylaştıracak! Çünkü keçe ucu sayesinde akma bulaşma yapmadan incecik çizgiler elde etmenize imkan veren sünger tasarımlı bu uç ile dilediğiniz boyutta ve kalınlıkta eyeliner çizgisi elde edebilirsiniz!

Eğer eyeliner sürmekte hala zorlanıyorsanız Farmasi’nin eyeliner kalıplarını deneyebilirsiniz. İstediğiniz şey daha ince bir uygulama ise Farmasi dipliner, biraz daha kalın bir uygulama ise Farmasi eyeliner ürününü tercih edebilirsiniz. Eğer simsiyah ve yoğun bir eline uygulaması yapmak istiyorsanız keçe uçlu Farmasi eyeliner ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Eyeliner uygulamadan önce mutlaka gözlerinizi makyaja hazırlayın! Bunun için Farmasi göz bazından faydalanabilirsiniz. Gözlerinizin üzerindeki damarlı görüntüyü alacak, göz kapaklarındaki yağlılığı kontrol altına alacak olan Farmasi göz bazı aynı zamanda eyeliner makyajınızın daha  kalıcı olmasını da sağlayacak!

Farmasi göz bazını uyguladıktan sonra Farmasi transparan pudra ile göz bazını sabitleyin ve eyeliner uygulamasına geçin. Eyeliner uygulamas içinı ince bir halt belirleyin, göz kapaklarını parmağınız ile hafif bir şekilde çektikten sonra dipten uca tek seferde ince bir çizgi hattı çizmeye çalışın. Ucunun sivriliği için ise inceliklen kalına kadar ne kadar uzun olacağını belirleyin ve ardında noktaları birleştirin!

İşte bu kadar! Farması ile eyeliner çekmek hiç bu kadar kolay olmamıştı! Eyeliner’ın tamamlayıcısı olarak Farmasi Zen maskarayı bolca uygulayabilir takma kirpik görünümüne ulaşabilirsiniz. Ayrıca eyeliner görünümü ile kırmızı rujun da çok yakışacağını unutmayın. Bunun için Farmasi mat rujlardan faydalanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfasından satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.