Farmasi Ürünleri İle Gece Cilt Bakımı Nasıl Yapılır?

Gece yapılan cilt bakımının önemi gündüz yapılan bakımlara göre çok daha fazladır. Çünkü gece tıpkı iç organlarımız gibi cildimizde dinlenir, kendini yeniler ve bir sonraki güne hazırlar. Bu yüzden gece uygulanan bakım ürünlerinin etkisi ekstra fazla olacaktır. Farmasi ürünleri ile gece bakımımızı yapabileceğiniz birçok farklı ürün bulunuyor!

İşte Farmasi ürünleriyle gece bakımı yapmanın püf noktaları;
Eğer aktif, şiş, kırmızı ve canınızı acıtan bir sivilceniniz var ise üzerine bir damla Dr Cevdet Tuna Çay Ağacı SOS serumu damlatabilirsiniz. Bir sonraki güne kadar sivilcenizin ağrısının, acısının şişkinliğinin azaldığını ve ertesi güne küçüldüğünü fark edeceksiniz.

Eğer cildiniz oldukça nemsiz, mat ve donuk görünüyor ise o halde aynısefa yanından faydalanabilirsiniz. Farmasi Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı ile tüm cildinize güzelce masaj yapın! Masaj kan dolaşımını hızlandırıcağından dolayı hem ince kırışıklıkların görünümü açılacak hem cildiniz canlanacak hem de aynısefa yağını emerek bir sonraki güne pırıl pırıl bir cilt ile uyanmanıza yardımcı olacak.

Cildinizde ekstra matlık, kuruluk ve pul pul dökülme sorunu yaşıyor iseniz o halde İhtiyacınız olan şey bir maske! Farmasi uyku maskesi ile ertesi sabaha pamuk gibi bir cilt ile uyanmak ister misiniz? Farmasi aynısefa yağı ve avakado özlü uyku maskesini gece uygulayarak ertesi güne muhteşem bir cilt ile uyanabilirsiniz! Tıpkı krem uyguluyor gibi ince bir tabaka halinde Farmasi uyku maskesini uygulayarak ertesi sabaha kadar cildinizin onarılmasını neme doymasını ve pamuk gibi yumuşacık olmasını sağlayabilirsiniz. Özellikle ertesi gün önemli bir işiniz var ise cildinizin muhteşem görünmesini istiyorsanız Farmasi ürünlerinden faydalanarak güzellik uykusuna yatabilir, ertesi güne muhteşem bir cilt ile devam edebilirsiniz.

Sizde Farmasi ürünlerini çok daha uygun fiyata satın almak ister misiniz? Katalog fiyatından %30 %40 daha indirimli bir şekilde Farmasi ürünlerini Satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.