Farmasi Ürünleri İle Gece Makyajı Nasıl Yapılır?

Farmasi Kozmetik %100 Türk markası olduğu gibi aynı zamanda doğa dostu yaklaşımı, hayvanlar üzerinde deney yapmaması ve temiz içerikleri ile tüketicilerin gönlünü kazanmış bir markadır. Farmasi ürünlerinin içerisinde zararlı bileşenlere rastlayamazsınız. Özellikle kişisel bakım ürünlerine ve renkli kozmetik ürünlerinde paraben, parfüm, SLS içerikleri bulunmadığı gibi cildinizi besleyecek doğal bileşenler bulunur.

Farmasi renkli kozmetik alanında birbirinden farklı ürünleri sizlerle buluşturuyor! Farmasi renkli kozmetik alanında far paletlerinden, tekli farlara, kaş farlarından, kaş kalemlerine, dudak kalemlerinden rujlara, diğer ten ürünlerine varana kadar birbirinden farklı ürünleri sizlere sunuyor.

Peki Farmasi ile gece makyajı nasıl yapılır?
Gece makyajının en önemli özelliği dayanıklı kalması ve günün sonuna kadar sizi idare etmesi, zor durumda bırakmamasıdır. Bu anlamda ilk hedefiniz dayanıklı bir makyaj olmalıdır. Bu yüzden işe ilk olarak bir baz ile başlayın. Farmasi vfx pro baz hem makyajınızın daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar hem de ince çizgilerin görünümünü azaltarak cildinize kusursuz bir görünüm katar. Böylece makyaja pürüzsüz bir zemin hazırlamış olursunuz ve makyajın tamamlayıcısı olarak ve VFX kamera ready fondöteni kullanabilirsiniz.

Camera ready fondöten fotoğraflarda videolarda cildinizin kusursuz çıkmasını sağlarken aynı zamanda oldukça kalıcı ve yüksek örtücülüktedir. Cildinizde leke problemleriniz var ise veya cildinizi porselen gibi pürüzsüz göstermek istiyorsanız bu iki ten ürününü kullanarak ten makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Makyajınızı sabitlemek için Farmasi porselen pudra’dan ve Farmasi transparan pudra’dan faydalanabilirsiniz. Farmasi transparan pudra ile hem makyajınızın kalıcılığını arttırabilir hem de gün içinde yağlanmaya neden olacak faktörleri ortadan kaldırabilirsiniz.

Sıra geldi kontür uygulamasına!
Gece makyajında yüz hatlarının belirgin olması oldukça önemlidir. Kontür uygulaması için Farması kontür kitini tercih edebilirsiniz. Açılı bir fırça yardımı ile elmacık kemiklerinizin altına keskin bir hat oluşturarak elmacık kemiklerinizin daha çıkık görünmesine yardımcı olabilirsiniz.

Elmacık kemiklerinizin tepe noktasına Farmasi Tender blush on allık serisindeki herhangi bir rengi uygulayabilir daha üst noktalara ise Farmasi aydınlatıcı pudra geçerek doğal bir görünüm elde edebilirsiniz .

Göz makyajında sie Farmasi göz bazı kullanarak işe başlayın. Farmasi göz bazını kullandıktan sonra dilerseniz tekli farları, dilerseniz far paletlerini kullanarak dilediğiniz renkte bir makyaj yaratabilirsiniz. Takma kirpik etkisine sahip kirpikler için ise Farmasi scandal lash maskarayıs kullanabilirsiniz.

Farmasi ürünlerini evinizin konforunda online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.