Farmasi Ürünleri ile Günlük Makyaj Nasıl Yapılır?

Farmasi Kozmetik %100 yerli sermaye ile kurulmuş bir Türk markasıdır. Farmasi ürünlerinin içerisinde parabeni SLS, alkol, fitalat triklosan türevleri bulunmadığı gibi aynı zamanda hayvanlar üzerinde deney yapmayan doğa dostu yaklaşımı ile ambalajlarını da çevreye duyarlı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Farmasi Kozmetik bünyesinde renkli kozmetik ürünlerinden bakım ürünlerine, ev Ofis temizlik ürünlerinden arfüme varana kadar ihtiyacınız olan birçok ürünü barındırır. Farmasi Kozmetik bünyesinde birbirinden farklı renkli kozmetik ürünlerini bulabilirsiniz. Fondötenler, BB ve CC kremler, kontür paletleri, aydınlatıcılar, dudak kalemleri, allıklar ve daha nicesi.. Kaş kalemlerine varana kadar ihtiyacınız olan her ürünü Farmasi kozmetikte bulabilirsiniz!

Farmasi ile günlük makyaj nasıl yapılır?

Bildiğiniz gibi gün içinde cildimizde ağırlık oluşturacak makyaj ürünlerini taşımak istemeyiz.. Cildimiz olabildiğince hafif fakat bir o kadar da kusursuz görünsün isteriz.. Bu görünüm için kullanmanız gereken ilk ürün Farması BB krem! Farmasi BB Krem incecik hafif yapısı ile tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Farmasi BB krem ile yapacağınız makyaj gün sonuna kadar dayanıklı olacak, sizi güneş ışınının zararlı etkilerinden koruyacak, cildinizdeki kusurları kapatacak ve güzel bir renk eşitliği sağlayacaktır. BB kremi isterseniz fırça, isterseniz makyaj süngeri, isterseniz parmaklarınız yardımı ile uygulayabilirsiniz.

Sıra ten makyajının tamamlamasında! Sizi olduğunuzdan daha canlı gösterecek Farmasi Tender blush on allık serisindeki tüm tonlar cildinizde çok yakışacaktır. Dilerseniz bronz, Dilerseniz pembe fuşya veya kırmızı tonlarındaki allığı elmacık kemiklerinizin üst noktasına bolca uygulayabilirsiniz. Son olarak Farmasi terracotta pudra ile cildinize hafif bir ışıltı katabilir aynı zamanda makyajınızı sabitleyebilirsiniz.
Günlük makyajınızı sabitlemek için Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici spreyi makyajınızın üzerine sıkarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. İşte Farmasi ürünleriyle günlük makyaj yapmak bu kadar kolay!

 Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir aynı zamanda sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.