Farmasi Ürünleri ile Keratin Bakımı Nasıl Yapılır?

Sık sık ısı işlemine maruz kalan, fön çekilen, maşa yapılan saçlar zamanda kurur, yıpranır, eski canlılığını ve parlaklığını kaybeder.. Bunun için saçın ihtiyacı olan nemi saça sağlamak çok önemlidir. Aksi halde koparak dökülme, çatallaşma  ve matlık sorunu ile karşılaşabilirsiniz.. Saçlarınıza eski sağlığını geri vermek için Farmasi keratin serisi ile tanışın!

Yoğun bitkisel keratin kompleksi ile saçlarınız yeniden hayata dönüyor! İşte Farmasi ürünleriyle evde Keratin bakımı yapmanın püf noktaları;

Öncelikle Farmasi keratin therapy onarıcı maske ile saçlarınıza masaj yaparak işe başlayın. Saçı orta kısımlarından ayırın ve uçlarına doğru parmaklarınızla özenle taradıktan sonra Farmasi profesyonel keratin therapy maskesini uygulayın. Ardından Farmasi keratin therapy şampuan ile saçlarınızı durulayın. Farmasi keratin therapy şampuan mis gibi kokusunu yanısıra saçları yumuşaklık ve parlaklık verir. Saçlarınızın ekstra bakıma ihtiyacı var ise Farmasi keratin sprey kullanabilirsiniz.

Hafif nemli saç uçlarına parmaklarınızla masaj yaparak uygulayın. Saç uçlarına ekstra parlaklık ve yumuşaklık için Farmasi profesyonel keratin therapy serisinin diğer ürünlerini kullanabilirsiniz. Son adım olarak Farmasi keratin therapy serum kullanabilirsiniz. Bu onarıcı serum saçlarınızın uçlarındaki kırıklıkları onarırken aynı zamanda mat cansız saçlarınızı yeniden hayata kavuşturacak.

Farmasi profesyonel keratin therapy onarıcı saç serumu ile ısı işlemlerine maruz kalmış, hasar görmüş saç tellerinin bakımını yapabilirsiniz. Yağ dokusu ile sarıp koruma sağlar. Sizde ev ortamında profesyonel bir şekilde Keratin bakımı yapmak istiyorsanız Farmasi keratin therapy bakım serisini tercih edebilirsiniz.

Tüm saç diplerinin kullanımına uygundur. Özellikle kuru yıpranmış boyalı saçların kullanımı tavsiye edilir. Farmasi ürünlerini yüzde 30 %40 daha indirimli fiyata satın almak için Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız ve Farmasi’ye üye olmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.