Farmasi Ürünleri İle Kış Makyajı Nasıl Yapılır?

Kış aylarının gelmesiyle birlikte makyaj tercihlerimiz de değişiyor. Yazın kullandığımız BB ve CC kremleri bir kenara bırakıp daha yoğun yapılı fondötenlere yöneliyoruz. Ayrıca makyaj renklerinde de değişiklikler oluyor. Daha koyu göz makyajları, kırmızıya yakın dudaklar ve daha yoğun kontür uygulamaları.. Aradığınız herşey Farması de mevcut!

Farmasi ürünleriyle kış makyajı nasıl yapılır gelin birlikte görelim;

Kış makyajının olmazsa olmaz adımlarından biri cildin derinlemesine nemlendirilmesidir. Kış aylarının soğuk etkisinin cildinizi  kurutmasından kaçınmak için Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı ile cildinizi nemlendirebilirsiniz. Dr Cevdet Tuna aynısefa serisindeki tüm ürünler kuru ve normal cilt tiplerine uygundur. Serum, losyon tarzı birçok farklı yapıda nemlendiricisi bulunmaktadır. Cildinize en uygun olan yapıdaki nemlendirici ile cildinizin nemlendirdikten sonra sıra Baz uygulamasında.

Makyajınızın kış aylarının soğukluğuna ve rüzgarına dayanması için, hem de makyajınıza pürüzsüz bir zemin oluşturmak için ilk adım baz uygulamak! Farmasi vfx Pro baz hem gözeneklerinizin görünümünü küçültür hem de makyaja daha pürüzsüz bir zemin hazırlar. Aynı zamanda makyajınızın daha kalıcı olmasına yardımcı olur.
Kış aylarında cildinizin ekstra kurulmasından dolayı nem veren bir fondötenlerden faydalanabilirsiniz. Farmasi VFX fondöten vazgeçilmeziniz olacak! Cildinize nem verirken kusurlarınızı kapatan yüksek kapatıcılığa sahip fondöten uyguladıktan sonra sıra kontur uygulamasında!

Kontür uygulaması için Farmasi kontür paletini tercih edebilirsiniz! 3 farklı toz üründen oluşan Farması kontör ürünlerini kullanmak için açılı bir fırçaya ihtiyacınız olacak. En koyu küllü rengi elmacık kemiklerinizin altına uygulayarak iyice dağıtın. Bronzer rengini elmacık kemiklerinizin biraz daha üstüne uygulayabilirsiniz . Aynı zamanda şakaklarınıza ve burun kanatlarınıza da uygulamayı unutmayın. En sondaki aydınlık rengi hisse göz altlarında, alnınıza, burnumuzun üstüne ve çenenize uygulayarak yüz hatlarınızı daha belirgin hale getirebilirsiniz.

Makyajların olmazsa olmazı eyeliner uygulaması için ise Farmasi ink eyeliner’ı tercih ederek simsiyah buğulu bakışlara kavuşabilirsiniz. Son adım olarak dilediğiniz Farmasi maskara çeşidini uyguladıktan sonra dudaklarınızı Farmasi diplliner dudak kalemi ile çerçeveleyip bordo ve kırmızı tonlarda Farmasi likit mat ruj uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz. İşte bu kadar kolay!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.