Farmasi Ürünleri ile Klasik Kırmızı Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Kırmızı rujun cazibesi her daim modası geçmeyen bir güzellik trendİ olmuştur.. Fakat Kırmızı ruju kullanmak sanılanın aksine biraz daha profesyonellik istiyor. özellikle elit bir görünüm için gerek ten makyajında gerekse göz makyajında dikkat etmeniz gereken birçok püf noktası bulunuyor. Tüm makyajınızı Farmasi ürünleriyle yapmak ve Farmasi’nin muhteşem kırmızı tonlardaki rujunu uygulayarak makyajınızı tamamlamak istiyorsanız O halde yazının devamını okuyabilirsiniz, keyifli okumalar..

Blogumuzun size özel kısmında birbirinden farklı makyaj trendlerini makyajın nasıl yapılacağını ve hangi Farmasi ürünlerini tercih edebileceğinize dair birçok bilgiye ulaşabilirsiniz. Bugünkü yazımızda klasik modası geçmeyecek kırmızı ruj makyajını yapmayı anlatacağız .

Farmasi ile tüm ten makyajınızı yapabilirsiniz. İhtiyacınıza göre Farmasi de ten makyajını yapabileceğiniz birbirinden farklı fondöten seçenekleri bulunuyor. İşe ilk olarak cildinizi nemlendirerek başlayın;

Dr Cevdet Tuna serisindeki çay ağacı yağı kremi veya aynısefa yağı balsamı kullanabilirsiniz. Cildiniz karma ise çay ağacı yağını cildiniz kuru ise aynısefa yağını kullanabilirsiniz. Sıra geldi ten makyajına;

Eğer cildiniz yağlı ve gözenekli problemimiz var ise Farmasi Stay matte fondöten kullanabilirsiniz.
Eğer cildiniz kuru ise Farmasi hydravite fondöten kullanarak ten makyajınızı başlayabilirsiniz.
Kapatıcı tercihini yine Farmasi’den yana kullanarak Farmasi’nin yeni likit kapatıcısını kullanabilirsiniz.
Sıra geldi cildinizi sabitlemeye! Kırmızı dudakları muhteşem gösterecek en büyük ayrıntı porselen gibi pürüzsüz bir cilttir! Bunun için Farmasi terracotta porselen pudrayı tüm cildinize uygulayın!
Sıra geldi göz makyajına!

Göz makyajını olabildiğince sade tutmalısınız. Çünkü bu makyajın odak noktası tamamen dudaklar!

Göz makyajına başlarken göz kapaklarınıza Farmasi far bazını uygulayın. Ardından üzerine terracotta pudra porselen pudrayı geçtikten sonra Farmasi’nin en sevilen maskaralarından biri olan Zen maskara uygulayarak makyajınızı tamamlayabilirsiniz.
Ne kadar sade bir ten makyajı yaparsanız ilgi odağı o kadar dudaklarınız olacaktır. Farmasi’nin kalıcı dudakları kurutmayan ve yüksek pigmentasyona sahip 06 numaralı mat ruj dudaklarınızı uyguladıktan sonra işte hazırsınız!

Dilerseniz mat cildinizi bu şekilde bırakabilir, dilerseniz Farmasi aydınlatıcı uygulayarak biraz daha ışıltı katabilirsiniz. Tüm odak dudaklarınızda olacağından dolayı hem elit hem de oldukça şık görüneceksiniz!

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.