Farmasi Ürünleri İle Kontür Makyajı Nasıl Yapılır?

Belirgin ve kemikli yüz hatlarına kavuşmanın yolu gölge oyunlarından geçiyor! Makyaj ile, basit birkaç hile yöntemi ile çıkık elmacık kemiklerine, dar bir burun kanadına ve seksi bir çene hattına sahip olmanız mümkündür! Peki makyaj ile kontör nasıl yapılır?

Işık oyunlarından faydalanarak yapacağınız kontör makyajının detayları yazımızda!
Farmasi ürünleriyle kontur yapmak ve yüz hatlarını boyutlandırmak çok kolay! Farmasi kontür Kiti sayesinde Biz de daha belirgin yüz hatlarına kavuşabilirsiniz! Farmasi kontür kiti’nin içerisinde 1 adet yüzünüzü boyutlandırabileceğiniz küllü bir kontür rengi, bir adet yüzünüze sıcaklık katacağınız bronzer bir adet ise yüzünüzdeki diğer bölgeleri aydınlatmak için aydınlatıcı ton bulunmaktadır.

3 ürün de toz yapıda olduğundan dolayı birbirleri ile güzel bir şekilde karışmaktadır. Doğal ve belirgin elmacık kemiklerine kavuşmak istiyorsanız ilk olarak elmacık kemiklerinizin alt kısmını belirleyin. Kulağınızın biraz daha altından başlayan elmacık kemiklerinizin alt kısmına açılı bir fırça ile kontür rengini alarak uygulamaya başlayın. Çene hattınıza fazla gelmeden ve ürünü Elmacık kemiklerinizin üzerine taşırmadan keskin bir şekilde uyguladıktan sonra fırça yardımı ile yukarıya doğru dağıtın. Daha doğal bir görünüm için sıra bronzer uygulamada!

Bronzer’ı fırçanızı aldıktan sonra kontör uyguladığınız yerin biraz daha üzerine, hafif elmacık kemiklerinize doğru getirerek dağıtın. Her iki ürünün birbirine karışmasını özel gösterin. Böylece yüzünüz hem boyut kazanacak hem de bronz görünerek daha sağlıklı bir tona ulaşmış olacak.

Sıra geldi diğer bölgeleri aydınlatmaya! Kontur ve bronzer uygulaması yapılmayan bölgeleri aydınlatmak için beyaz aydınlatıcı pudrayı alarak göz altlarına, burun üstünüze, çenenize ve alnınızın ortasına uygulayın. Eğer geniş bir alnınız varsa kontur ve bronzer pudraları hafifçe alnınızın kenarlarına da uygulayabilirsiniz.  sivri bir çene hattı istiyorsanız çene hattınızı takip ederek alt kısmına kontür ürünü uygulayarak daha kemikli gösterebilirsiniz.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.