Farmasi Ürünleri İle Makyaj Nasıl Temizlenir?

Tüm gün özene bezene yaptığımız makyajı günün yorgunluğu ile bazen silmeyi unutuyoruz.. Fakat bu cildimiz için oldukça zararlı bir adım! Çünkü gün boyu makyajdan nefes alamayan cilt gece yenilenme sürecine girdiğinde ihtiyacı olan nemi ve havayı tamamen teninize uyguladığınız ürünlerden alacaktır! Bu da ertesi güne mat donuk yorgun ve hatta sivilceli bir cilde uyanmanıza neden olur.. O yüzden mutlaka gece boyu cildinizin nefes almasını sağlayarak makyajınızı temizlemeyi unutmayın! öakyaj temizlemek size büyük bir zorunluluk gibi geliyor ise o halde Farmasinin makyaj temizleyici ürünleri ile henüz tanışmadanız demektir!

Farmasi makyaj temizleyici ürünler ile makyajını temizlemek artık çok daha kolay! İşte yoğun makyajınızı bile tek seferde temizleyebileceğiniz Farmasi makyaj temizleyici ürünler;

Yoğun makyajı kolayca temizlemek için Farmasi çift Fazlı makyaj temizleyicisinden faydalanabilirsiniz. Tüm cilt tiplerinin kullanımına uygun olan çift Fazlı makyaj temizleyicisi ile suya dayanıklı maskaraları, suya dayanıklı göz makyajını, suya dayanıklı ten makyajını ve likit mat ruj larınızı tek seferde kolayca temizleyebilirsiniz.

Farmasi çift Fazlı makyaj temizleyicisini iyice çalkaladıktan sonra yağ ve suyun birbirine geçmesini sağlayın. Böylece muhteşem bir karışım ortaya çıkacak ve en kalıcı makyajı bile kolayca çıkartabileceksiniz. Makyaj pamuğuna bir miktar üründen döktükten sonra gözlerinizin üzerinde bir iki dakika bekleterek suya dayanıklı ürünlerin çözülmesini sağlayabilirsiniz. Ardından pamuğun diğer tarafı ile tüm ten makyajınızı temizledikten sonra makyaj kalıntılarından tamamen arınmış olacaksınız.

Farmasi’nin tek seferde etkili makyaj temizliği için miseler makyaj temizleme suyu da bulunuyor. Miseler Makyaj temizleme suyu özellikle suya dayanıklı makyaj yapmadığınız, BB krem CC krem gibi hafif ürünler kullandığınızda yanınızda!

Farmasi çift Fazlı makyaj temizleyicisi 150 ml 13020702

Farmasi miseller Makyaj temizleme suyu 225 ml 1302701

Tüm Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.