Farmasi Ürünleri İle Makyaj Sabitleme Nasıl Yapılır?

Makyajın kalıcılığını arttırmak, ilk yaptığınız andaki gibi canlılığını korumak için makyaj sabitleme adımı çok önemlidir. Binbir özenle yaptığınız makyaj 2-3 saate kalmadan yağlanıyor, parlıyor, dökülme yapıyor veya akıp bulaşıyor ise bu makyajınızı sabitlemediğinizden kaynaklanıyor olabilir.. Makyajınızı sabitledikten sonra cildinizde makyaj kusması, yağlanma problemi, pul pul dökülme, akma, bulaşma gibi olumsuzlukları görmeyeceksiniz! Farmasi’de makyaj sabitleyici birbirinden farklı ürünler bulunmaktadır. Sizde bu adımlara takip ederek hem makyajınızın kalacağını arttırabilir, hem de makyajınızı daha muntazam bir şekilde gün sonuna kadar koruyabilirsiniz.. İşte makyaj sabitlemek için kullanabileceğiniz Farmasi ürünleri;

Makyaj sabitlemenin ilk adımı şüphesiz pudra uygulamasıdır. Özellikle yağlı ciltler başta olmak üzere birçok cilt tipi gün içerisinde yağlanma sorunu ile karşılaşır.. Özellikle T bölgesinde parlama sorunu yaşıyor iseniz veya makyajınız gün içinde kusuyor ise o halde pudralama işlemini es geçmemenizi öneriyoruz! Farmasi makyaj sabitleyici transparan pudra ile tüm ten makyajınızı sabitleyebilirsiniz.
Kompakt pudra formunda, ipeksi bitişi ile makyajınızı sabitler, cilt yüzeyinde parlamaya sebep olan fazla yağ alır ve tüm gün mat kalmanızı sağlar. Böylece makyajınız ilk anki gibi kusursuz görünür. Transparan yapısı sayesinde makyajın rengini bozmaz, beyazlatmaz. Bu yüzden tüm ten renkleri kullanabilir.

Eğer biraz daha örtücü bir pudra ara yaşındaysanız O halde Farmasi yenilenen 6 ton seçeneğiyle kusursuzlaştırıcı pudrayı kullanabilirsiniz. Farmasi kusursuzlaştırıcı pudranın birbirinden farklı renkleri vardır. Diğer pudralara oranla biraz daha örtücüdür. Yine ipeksi ve yumuşak dokuya sahiptir. Mattır ve kat kat uygulanabilir. Kapatıcı özelliği olduğundan dolayı cildinizi kadife gibi gösterir.

Makyajınızı sabitlemek için bir diğer öneri ise Farmasi Time Locker makyaj sabitleme spreyi. Özellikle üst üste pudralı ürünler uyguladığınızda cildinizde donuk bir ifade oluşuyor iste Farmasi Time Locker makyaj sabitleyici sprey ile bu görünümü ortadan kaldırabilirsiniz. Tüm ten makyajınızı yaptıktan sonra gözlerinizi kapatıp 20 30 santimetre uzaklıktan Farmasi makyaj sabitleyici spreyi sıkarak tüm ten makyajını sabitleyebilirsiniz.
Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.