Farmasi Ürünleri İle Siyah Nokta Temizliği Nasıl Yapılır?

Kadın, erkek, büyük küçük demeden hepimizin ortak sorunu olan siyah noktalar ile mücadele için Farmasi ürünlerini öneriyoruz! Farmasi bakım ürünlerinin içerisinde zararlı bileşenler bulunmadığı gibi doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmaz!

Farması %100 Türk markasıdır ve içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol türevleri bulunmayan ürünler üretir. Siyah nokta temizliği için Farmasi bakım ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Siyah nokta temizliğinde hangi Farmasi bakım ürünleri kullanılıyor?
İlk olarak cildinizi fazla yağ ve kirden arındırmak ile işe başlayın. Cildiniz kuru ise aynısefa serisini kullanabilirsiniz. Cildiniz yağlı ise Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisine kullanabilirsiniz. Her 2 ürün kategorisinde de cilt temizleme ürünleri bulunmaktadır. Cildinizi bu jeller ile yıkadıktan sonra siyah noktalarınızı temizlemek için Farmasi soyulabilen siyah maskeyi kullanabilirsiniz. Farmasi soyulabilen siyah maskeyi gözeneklerinizin yoğun olduğu bölgelere bastırarak ince bir tabaka halinde uygulayın. Yaklaşık 10 15 dakika sonra maske kuruduktan sonra yavaş bir şekilde maskeyi soyarak siyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Siyah noktalardan kurtulmak için Farmasi de ürün çeşitliliği bitmiyor! Farmasi aktif karbon serisindeki tüm ürünler Siyah noktalara savaş açıyor! Farmasi aktif karbon serisindeki kil maskesi ile gözeneklerin küçülmesini sağlayabilir ve Ssyah noktalarınızdan kurtulabilirsiniz.

Farmasi Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı özlü kil maskesi de siyah noktaların temizlenmesi ve siyah nokta oluşumunun önlenmesi için harika bir seçenek olacaktır. Bütün ürünleri uyguladıktan sonra sıra geldi gözenekleri derinlemesine temizlemeye. Bunun için Farmasi toniklerini tercih edebilirsiniz.

 Cildiniz yağlı ise  çay ağacı yağı özlü tonik,

 Cildiniz  kuru ise aynısefa yağı özlü tonik

 Cildiniz sivilcelenme müsait ise aktif karbon serisindeki toniği kullanarak gözeneklerinizin derinlemesine temizlenmesine yardımcı olabilir ve siyah nokta oluşumu minimuma indirebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.