Farmasi Ürünleri İle Sonbahar Makyajı Nasıl Yapılır?

Sonbaharın gelmesiyle birlikte makyaj tercihlerimiz de değişiyor. Sonbahar aylarına en çok yakışan bordo tonlarını kullanmak, eyeliner uygulaması yapmak ve mümkün olduğunca daha sıcak tonlarda göz makyajlarına yönelmek bu sonbahar akımlardan bazıları. Siz de sonbahar aylarında vurgulu romantik, mevsime uygun göz makyajları yapmak istiyorsanız Farmasinin far paletlerine ve tekli farlarına mutlaka göz atmalısınız.

İşte harika bir sonbahar makyajı yapmak için Farmasi ürün önerileri;
Farmasi Kozmetikte birbirinden farklı far seçenekleri bulunuyor. Dilerseniz sedefli, Dilerseniz metalik, Dilerseniz parlak veya mat! Aradığınız hangi far çeşidi, hangi renk çeşidi ise Farmaside bulmamız mümkündür! İsterseniz tekli farlar ile tek başına buğulu bir göz makyajı yapabilir, Dilerseniz Farmasi 3lü far paletleri ile kombinlenmiş bir göz makyajı yapabilirsiniz!

Farmasi’nin Sonbahar aylarına en çok yakışan far paletlerinden biri de Sunset Kiss  paletidir.

Bu harika far paleti ile birbirinden farklı göz makyajları yapabilirsiniz! En açık tonu göz kapaklarınıza uyguladıktan sonra orta tonu gözlerinizin katlama bölgesine doğru uygulayın. Daha sonra bir karıştırma fırçası ile renklerin birbirine geçmesi için iyice karıştırın. En son daha koyu tondaki kahverengiyi uygulayarak bakışlarınıza derinlik katın. Gözlerinizin alt kısmına ince açılı bir fırça ile farları uygulayabilir, görünüşü vurgulayaabilirsiniz. Bir eyeliner ile görünümünüzü tamamladıktan sonra Farmasi Zen maskara ile kirpiklerinizi belirginleştirin.

Makyaj tercihinde cildinize nem veren fondötenlerden veya cildinizdeki fazla yemeyecek Farmasi çay ağacı yağı BB kremden faydalanabilirsiniz. Yanaklarınıza kahverengi tonlarda bir allık uygulayarak sonbaharın muhteşem renklerini yüzünüze taşıyın!

Farmasi Tender blush on allık serisinde pembe tonlardan bronz tonlara, kahve tonlardan mürdüm tonları varana kadar aradığınız allık renklerini bulabilirsiniz. Ruj olarak ise sonbahar aylarının olmazsa olmazı bordo renkli bir ruj tercih edebilirsiniz! Yumuşacık yapılı Farmasi lipliner dudak kalemleri ile dudağınızı çerçeveledikten sonra Farmasi’nin en çok satan bordo rujlarından biri olan 08 numaralı likit mat ruju  dudaklarınıza uygulayarak görünümünü tamamlayabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.