Farmasi Ürünleri ile Yeşil Göz Makyajı Nasıl Yapılır?

Eğer kahverengi gözlere sahipseniz ve sıradan bir renk olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Kahverengi ve Yeşil Gözleri ekstra ortaya çıkartan ekstra vurgulayan bir renk var ise bu mutlaka yeşil tonudur! Yeşil tonu özellikle sedefli bir far ise mutlaka göz renginizi daha açık renk, daha parlak ve canlı gösterecek bir güce sahiptir! Farmasi tekli far serisinde birbirinden farklı tonları bulmanız mümkündür. 

Muhteşem yeşil tonları da buna dahil!
Farmasi teklif farlardan kadifemsi dokuya sahip 08 numaralı Farmasi Amazon Green farı tüm göz kapağınıza uygulayarak büyüleyici bir görünüm kazanabilirsiniz. Farmasi tekli göz farlarını parmaklarınız yardımı ile göz kapaklarınıza uygulayarak sedefli farın dokusunu iyice hissedebilir, eskisini iki kat arttırabilirsiniz!

Yeşil göz makyajının tamamlayıcısı olarak siyah bir kalem kullanarak tüm görünümü kuvvetlendirebilirsiniz. Saha buğulu bakışlara sahip olabilirsiniz. İhtiyacınız olan şey tek başına yeşil bir göz farı olacaktır. Göz farının dış köşelerine dilerseniz hafif kahverengi tonlarda, toprak tonlarında bir far uygulayarak iyice dağıtın. Bu gözlerinizin daha buğulu görünmesine yardımcı olacaktır.

Maskara olarak ise Farmasi scandal lash maskarayı uygulayarak ekstra uzun gür ve dolgun kirpiklere kavuşabilirsiniz. Farmasi renkli kozmetik ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurmanız yeterlidir.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.