Farmasi Ürünleriyle Kadınsal Hijyen Nasıl Sağlanır?

Kadınların en büyük problemlerinden biri olan tüy problemi ve genital bölge temizleme problemine Farmasi çözüm buluyor!
Farmasi nin özel olarak ürettiği epilex tüy dökücü kremler ve intimate dış genital bölge temizleme jeli ve mendili imdadımıza yetişiyor! Kadınların güvenle kullanabileceği temiz içerikli ürünleri uygun fiyatlar ile sizlerle buluşturan Farmasi aynı zamanda doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney yapmıyor. Siz de %100 Türk markası olan Farmasi’nin ürünlerini tercih ederek hem çok daha uygun bir fiyata kişisel hijyen ile sağlayabilirsiniz. Hem de Farmasi nin size sunduğu kariyer imkanından faydalanabilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan sipariş edebilirsiniz.
Tüylerden kurtulmanın en kolay yolu Farmasi epilex tüy dökücü kremler.

Farmasi epilex aloe vera ve argan yağlı tüy dökücü krem hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak üretilmiştir. Aloe vera ve Argan yağı sayesinde cildinizi de herhangi bir tahrişe tahribatı kızarıklar yol açmaz. Aksine ardından yumuşak bir his bırakır. Tüylerinizden Acısız ve ağrısız bir şekilde Kurtulmuş olursunuz.

Farmasi epilex Gülsuyu ve shea yağı tüy dökücü krem ise yine hassas ciltlerin kullanımına uygun olarak formüle edilmiştir. Yoğun Gül Kokusu esansı ile kötü bir koku olmadan tüylerinizden zevkle kurtulmanıza yardımcı olur. Farmasi epilex ürünlerini koltuk altı bölgesinde, dış genital bölgede bacaklarınızda kollarınızda kullanabilirsiniz.

Farmasi intimate dış genital bölge temizleme jeli özellikle özel bölgelerin kullanımına uygundur. Hassas bölgenizde özel bir bakım temizlik ve ferahlık hissi için Farmasi intimate genital bölge temizleme jeli kullanabilirsiniz.

Farmasi intimate genital bölge temizleme jeli hassas pH değeri ile asla uygulanan bölgeye zarar vermez aksine rahatlatır ferahlatır ve temizlik işini yaşatır.

Farmasi intimate dış genital bölge temizleme mendili ise çantanıza atabileceğiniz, işyerinizde ,AVM lerde veya dışarıda kullanabileceğiniz kişisel hijyeninizi sağlayabileceğiniz Joker bir üründür.

Bu pratik ürünleri kullanarak sizde genital bölgeniz de temizlik ve ferahlık hissi yaşayabilirsiniz
Farmasi’nin kadınların hijyenine özel olarak geliştirdiği ürünlerin içerisinde paraben parfüm SLS silikon alkol triklosan türevleri bulunmaz !

Sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde Farmasi Ürünleri sipariş edebileceğiniz gibi sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilir, ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyat üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.