Farmasi Ürünleriyle Mükemmel Dudak Makyajı Nasıl Yapılır?

Makyajın son adımı olan olmazsa olmazlardan biri şüphesiz dudak makyajı! Dudak makyajı için Farmasi’de birbirinden farklı seçenekler ile ruj opsiyonları bulunuyor! Dilerseniz uzun süre kalıcı kadifemsi dudaklar için likit mat rujları, dilerseniz kremsi formülde yoğun matlıktaki rujlar için Farmasi BB mat rujları tercih edebilirsiniz! Mükemmel dudak makyajının tamamlayıcısı olarak dudak bakım balmı ve muazzam çerçevelenmiş dudaklar için Farmasi lipliner dudak kalemlerini kullanarak muhteşem bir dudak makyajı yapabilirsiniz, detaylar yazımızda, keyifli okumalar..

İşe ilk olarak dudaklarınıza hafif bir peeling yaparak başlayın. Bunun için dilerseniz havlu yardımıyla veya diş fırçası yardımıyla dudaklarınızı nazikçe ovalayın, ölü deriyi atın. Sıra geldi dudaklarınızı nemlendirmeye! Nemlendirilmiş, kuru, çatlak dudaklarda hiçbir ruj güzel durmayacaktır. Bu yüzden dudaklarınızı bolca nemlendirmeyi ihmal etmeyin. Bu rujlarınızın daha güzel, daha pürüzsüz olmasını sağlayacak ve dudak çizgilerini ortadan kaldıracaktır. Bunun için Farmasi Zero lip balm kullanabilirsiniz. Farmasi Zero Lip balm dudaklarınızı nemlendirirken aynı zamanda muhteşem kokusuyla harika bir deneyim yaşamanıza yardımcı olur. Sıra geldi ruj uygulama adımına..

Ruj uygulamadan önce dilerseniz Farmasi lipliner yumuşak uçlu dudak kalemi yardımı ile dudaklarınızı çerçeveleyebilirsiniz veya bu adaım en sona bırakarak son dokunuş olarak muhteşem bir çerçeve hattı da belirleyebilirsiniz, tercih size kalmış .

Dilerseniz likit mat ruj, dilerseniz Farmasi BB mat ruj, dilerseniz kremsi, satin bitişli rujları kullanabilirsiniz. Farmasi mat likit rujlar öuhteşem renk seçeneklerine sahiptir, aradığınız tüm renkleri bu seride bulabilirsiniz. Kahve tonlarından dudak rengine yakın tonlara, pembe tonlarına, gül kurusu tonlarına, kırmızı ve bordo renklerine varana kadar aradığınız tüm rujları Farmasi mat likit ruj serisinde bulabilirsiniz.

Yeni krem mat likit rujlar ve çok seveceksiniz! Yarı mat yapısı sayesinde doğal bir görüntü oluşturur. Portakal aroması içerir. Maksimum renk verirken hafif bir his yaratır, ağırlık yapmaz, dudaklarınızı kurutmadan gün boyu kremsi renklerin keyfini çıkarın! İçerisinde zararlı bileşenler bulunmayan kremsi yapıdaki Farmasi mat likit rujları deneyebilirsiniz .

Sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.