Farmasi Ürünleriyle Suya Dayanıklı Makyaj Nasıl Yapılır?

Makyajınızın uzun süre dayanması istiyorsanız, akmadan, bulaşmadan makyajınızı tüm gün ilk yaptığınız ilk andaki gibi taze göstermek istiyorsanız O halde suya dayanıklı makyaj ürünlerini tercih etmenizde fayda var. Farmasi suya dayanıklı makyaj ürünleri konusunda oldukça iddialı! Suya dayanıklı makyaj  ürünlerini özellikle bahar ve yaz aylarında sıklıkla tercih ediyoruz. Deniz, havuz gibi yerlerde akmayan bulaşmayan ve aizi asla rahatsız etmeyecek kozmetik ürünlerini Farmasi’de bulabilirsiniz.
Farmasi ürünleriyle suya dayanıklı makyaj yapmanın püf noktalarına birlikte göz atalım ve ürünleri tanıyalım;

Suya dayanıklı makyajın ilk adımı cildi makyaja hazırlamaktır. Bunun için mutlaka bir baz kullanın. Farmasi vfx Pro Baz ile gözeneklerinizin görünümünü hafifleteceğiniz gibi aynı zamanda makyajınızın kalıcılığını da arttırmış olacaksınız. Eğer bir ten makyajı uygulamak istemiyorsanız O halde hafif bir kapatıcı uygulamasından sonra göz makyajına geçebilirsiniz.

Farmasi suya dayanıklı Express Göz kalemleri ile dilediğiniz renkte göz makyajını gerçekleştirebilirsiniz! Turkuaz mavi tonlardan yeşil tonlara, siyahdan beyaz göz kalemine varana kadar Farmasi Express suya dayanıklı göz kalemlerinin içerisinde aradığınız tüm tonları bulabilirsiniz!

Renkli makyajların olmazsa olmazı suya dayanıklı Göz kalemleri ile artık sizde birer makyaj artisti olacaksınız! Dilerseniz far gibi tüm göz kapağına uygulayarak kullanabilir, dilerseniz eyeliner gibi bir çekici bakışlar yaratabilirsiniz. Göz altına uygulayabilir veya göz içine sürerek kullanabilirsiniz. Siyah kalem ile buğulu bakışlar yaratabilir, beyaz kalemi göz içinizde uygulayarak daha aydınlıkla büyük gözlere kavuşabilirsiniz!

Turkuaz, mavi, yeşil tonları tüm göz kapağınızı uygulayarak çarpıcı makyajlar yaratabilirsiniz. Sıra geldi makyajın olmazsa olmaz adımlarına maskaraya!
Farmasi suya dayanıklı maskaralar konusunda bir numaradır! Farmasi suya dayanıklı maskara ile kirpiklerinizi kıvırdıktan sonra hızlı bir şekilde kirpiklerinize uygulayabilir,ü makyajınızın görünümünü tamamlayabilirsiniz. Farmasinin uzun süre kalıcı likit mat rujlarını kullanmadan önce Farmasi suya dayanıklı lipliner dudak kalemi serisini denemelisiniz!

Lipliner dudak kalemi serisi içerisinde suya dayanıklı dudak kaleminin birbirinden farklı tonları vardır. Dilerseniz tüm dudağınıza ruj gibi de uygulayabilirsiniz.
İşte Farmasi ürünleri ile suya dayanıklı makyaj yapmak bu kadar kolay! Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.