Farmasi Ürünleriyle Yaz Makyajı Nasıl Yapılır?

Bahar ve yaz aylarında sıcaktan dolayı çoğu zaman makyaj yapmaktan kaçınırız.. Fakat cildimizin renginin eşitlenmiş görünmesini ve sağlıklı görünmesini arzularız. Bunun için temiz içerikli Farmasi ürünlerinden faydalanarak basit, pratik ve hafif bir yaz makyajı yapabilirsiniz. İşte ihtiyacınız olan ürünler;

İlk olarak cildinizi güneşin zararlı etkilerine karşı korumak için Dr Cevdet Tuna Güneş kremini kullanabilirsiniz. Her cilt tipine hitap eden losyonumsu  yapısı ile ve aynı zamanda içerdiği aloe vera özleri ile Dr Cevdet Tuna Güneş kremi vazgeçilmeziniz olacak. Ten makyajında fondöten gibi ağır ürünlerdense CC krem gibi cilt tonunu eşitlemek ve cildinizde asla ağırlık yapmayacak hafif yapılı ürünlere yönelebilirsiniz.

Farmasi CC krem renk eşitsizliklerini giderir. Bunların yanısıra içerdiği doğal yağlar sayesinde cildinize bakım da yapar. Ayrıca içerisinde güneş faktörü bulunduğundan dolayı da cildinizi ekstra olarak korur. CC kremi uyguladıktan sonra T bölgenizin gün içinde yağlanmasını kontrol altına almak için Farmasi transparan pudrayı yağlanan bölgelere uygulayabilirsiniz.

Böylece gün içinde fazla yağlanma sorun yaşamamış olacaksınız. Dudaklarınıza likit mat ruj uygulamaktan hoşlanmıyorsanız Farmasi lipliner yumuşak yapılı dudak kalemini uygulayarak tıpkı bir ruj gibi kullanabilirsiniz. Parmaklarınızın yardımı ile dağıtarak dudaklarınıza doğal renkler verebilirsiniz

Kaş makyajı olmazsa olmaz! Kaşlar yüzün çerçevesidir. Farmasi kaş pomadını yumuşak dokunuşlar ile kaşlarınıza uygulayarak doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Sıra geldi kirpiklere!

Farmasi’nin birbirinden farklı maskara seçenekleri arasında kirpik tipinize en uygun olan maskarayı bulabilirsiniz. Farmasi scandal lash maskara uygulayarak ok gibi uzun kirpiklere kavuşabilir ve doğal makyajınızın tadını çıkartabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde evinizin konforunda Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.