Farmasi Velvet Likit Rujlar / Yeni Ambalaj

Sonbahar ve kış mevsiminin gelmesiyle makyaj koleksiyonumuzda bulunan en iddialı rujları gün yüzüne çıkartıyoruz! Farmasi ipeksi formülde, dudakları kurutmayan ve pürüzsüz gösteren Velvet likit mat rujları bu sonbahar denemeniz için oldukça İndirimli fiyatlarla sizlerle!

Tüy gibi hafif mat Velvet likit ruj ile sonbahar renkleri dudaklarınızda!

Farmasi’nin yenilenen ambalajı ile Velvet likit mat rujlar artık makyaj koleksiyonu da çok daha şık görünecek. Dudaklarda gün içinde ağırlaşma hissi, yaratmadan akma ve bulaşma yapmayan özel formülüyle dudağımızı kurutmaz, doğal dudaklara sahip olmak isteyenlerin tercihidir.

Sürüldükten saniyeler sonra sabitleşen yoğun pigment ve yüksek kapatıcılık etkisiyle dudaklarınızda uzun süreli matlık etkisi yaratır. Birbirinden farklı tonları barındıran bu serinin içerisinde dilediğiniz tonu bulabilirsiniz! Özellikle sonbahar renkleri olarak mor, mürdüm, bordo ve fuşya tonlarını rahatlıkla bulabilirsiniz.

Anında sabitlendiği için matlık etkisini gün boyunca yaşarsınız. Buna rağmen asla dudaklarınızı kurutmaz. Altına herhangi bir lip balm uyguladığınızda bütün gün dudaklarınız nemli ve yumuşacık kalır. Yemek, içmek, tüm gün dışarıda dolaşmak, geceyi dışarıda geçirmek, hiçbiri Farmasi Velvet likit mat rujların kolayca çıkmasına sebep olmaz.

Birbirinden farklı renk seçenekleri ile sonbahar kış mevsimine yakışacak tonları Farmasi’de bulabilirsiniz.
Farmasi ürünlerini Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.