Farmasi Vitalizing Çörek Otu Yağı Serisi

Farmasi vitalizing serisi saçlara bakım yapmaktanda öte saçları zamanla saçlarınızın en doğal haline ve sorunlarını gidermeyi hedefliyor!  Vitalizing serisi özellikle doğal içerik sevenlerin ve saç bakımında tercih edecekleri özel bir seridir, Paraben türevlerini saç bakım ürünlerinde istemeyenlerin gözdesi olacak temiz içerikli ürünlerden oluşmaktadır.
Farmasi Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu serisinin içerisinde ;

-Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için çörek otu yağı özlü besleyici şampuan
-Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm saçlar için çörek otu yağı besleyici bakım maskesi
-Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı besleyici saç bakım yağı
-Dr Cevdet Tuna vitalizing tüm ciltler ve saç tipleri için çörek otu yağı sabunu bulunmaktadır.

Tüm seriyi aynı anda kullandığınızda saçlarınızdaki mucizevi etkiye kısa zamanda şahit olacaksınız. Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı serisi kuru yıpranmış çabuk kırılan saçlara önerilmektedir. Özellikle koparak dökülen, saç uçları çatallaşmış, kuru, nemsiz saçlar mutlaka çörek otu yağının mucizevi etkisi ile tanışmalı!

Dr Cevdet Tuna vitalizing serisindeki ürünlerin kullanım sırası şu şekildedir;
İlk olarak Dr Cevdet Tuna vitalizing Çörek otu yağını banyo öncesinde saç uçlarından başlayarak saç diplerne doğru uygulayınız. Yaklaşık 1 dakika dairesel hareketlerle masaj yapıp 30 dakika bekletiniz. Sonrasına şampuan ile durulayınız.
Haftada iki kere Kullanılması tavsiye edilir. Diğer adım olarak Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı şampuanı uygulayın. Saç yağını saçlarınızdan arındırmak için 2 kere şampuanlama yapabilirsiniz.

Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı besleyici bakım maskesini şampuan işleminden sonra uygulayabilirsiniz. 2-3 dakika masaj yapıp durulayın.

Dilerseniz duş sırasında hem vücudunuz hem de saçlarınız için Dr Cevdet Tuna vitalizing çörek otu yağı sabunu da kullanabilirsiniz.

Kuru, yıpranmış, kırılan, koparak dökülen cansız ve mat saçlara sahipseniz birkaç kullanımdan sonra bile vitalizing çörek otu serisinin etkisini görebilirsiniz.

-Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın
-Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
-Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız buraya tıklayarak bize ulaşın.
-Farmasi ürünlerini %40 fabrika fiyatına indirimli almak için buraya tıklayarak Farmasi girişimcisi olun  
-Karıyer Yada kazanç elde etmek için buraya göz atmayı unutmayın