Farmasi Yazlık Oje Serisi

Elleri tertemiz gösteren, bahar ve yaz aylarına uyum sağlayan, açık renkli ojeleri kullanmayı seviyor iseniz Farmasi yazlık oje serisine mutlaka bakmalısınız!
Farmasi yazlık yazlık oje serisinin içerisinde İnci renginden bej tonlarına, karamel tonlarından açık kahvelere varana kadar birbirinden farklı oje renklerini bulmanız mümkündür. Farmasi ojeler hızlı kuruyan formülasyonları, tek katta bile opak oluşları, yüksek pigmentasyonları ve muazzam fırça uçları sayesinde oldukça beğenilen ve oje severler tarafından tüm serisi satın alınan bir seridir.

Farmasi oje serisindeki renklerin tümü Yaz ayları için oldukça uygundur. Marsmellow isimli Farmasi oje özellikle gelin adaylarının favorisidir. Düğünlerde sıklıkla tercih edilen Farmasi Marsmellow oje elleri tertemiz göstermesi birçok kombine uyum sağlaması ve her yaşa yakışması ile Joker bir renktir.

Farmasi nin en sevilen açık renkli oje lerinden biri de beyaz inci rengidir. Metalik oje serisindeki Beyaz İnci rengi özellikle bronz tene harika yakışıyor! Yaz aylarında sıklıkla tercih edilen bu metalik oje ile sizde hem zarif hem göz alıcı görünebilirsiniz.

Farmasinin nude oje serisindeki Clay isimli oje özellikle kahve tonlarından hoşlananların favorisi! Yumuşacık kahverengi tonu ile ellerinizi bakımı gösterirken ten renginize uyum sağlar ve yine birçok kombin ile uyum sağladığından dolayı sık sık ojenizi değiştirmek zorunda kalmazsınız.

Sizde Farmasi ojeleri online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak ürünleri daha indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.