Farmasi Yeni Soyulabilen Maskeler

Ciltteki donukluğu, matlığı, aktif sivilceleri, siyah noktaları, fazla yağlanma problemlerini kontrol altına alabileceğiniz her cilt tipine uygun temiz içerikli maskeler hayal edin! Üstelik Yyni teknoloji ile bu maskelerin her biri soyularak cildinizi arındırıyor! Soyulan maskelerin en büyük farkı gözeneklerin içine işlemesi ve en dipte bulunan kir ve yağı bile kolayca söküp almasıdır. Siz de temiz içerikli bakım ürünlerini önem veriyorsanız %100 Türk markası olan Farmasi’nin yeni soyulabilen maskelerini denemelisiniz!

İşte Farmasi soyulabilen maske çeşitleri

Cildiniz uzun zamandır strese ve kötü beslenmeye maruz kaldıysa o halde Farmasi Marine kompleks detox Mask sizinle! Gözeneklerini tıkayan sorunları ortadan kaldırdığı gibi aynı zamanda cildinize sağlıklı bir ışıltı verir.
Kullanımı: yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin tamamen kurduktan sonra soyarak çıkartın.

Dr Cevdet Tuna Marine kompleks Detoks maskesi 80 mil 1104165

Cildinizin matlaşmasından şikayetçiyseniz veya uzun süredir ışıltılı bakım ürünlerini denemek istiyorsanız O halde Farmasi Acai kompleks Gold Mask sizinle! Altın maske ile besleyici bakım yapmanın tam zamanı.

Kullanımı: Yüz ve boyun bölgesinde kalın bir tabaka halinde uygulayın kuruması için 25-30 dakika bekleyin, tamamen kurduktan sonra soyarak çıkartın. Farmasi acai Kompleksi içeren altın maske sayesinde cildiniz eski ışıltısına kavuşacak.

Dr Cevdet Acai kompleks altın maske 80 mil 1104164

Uzun süredir cildinizde sarkmalar şişlikler mevcut ise o halde Farmasi Kambu kompleks Firming Mask sizinle! Farmasi Kambu kompleks cilt sıkılaştırıcı soyulabilen bir maskedir. Nemlendirme özelliğine sahip Kambu Kompleksi cildin yenilenmesi sürecini destekler onarımına yardımcı olur daha sıkı ve yenilenmiş bir cilt gönlümü sunar.

Kullanımı:  yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın. Kuruması için 25-30 dakika bekleyin tamamen kurduktan sonra çıkartın.

Dr Cevdet Tuna kambu  kompleks sıkılaştırıcı maske 80 ml 1104163

Siyah noktalardan şikayetçiyseniz cildinizi derinlemesine temizlerken aynı zamanda soyulma etkisiyle tüm siyah noktalarınızdan kurtulmak istiyorsanız O halde aktif charcoal Black Mask sizinle! Farmasi aktif karbon içeren siyah maske soyulabilen formdadır. Siyah noktalarınızı aktif karbon mucizesi ile en derindeki gözeneklerin bile temizlenmesini sağlayabilirsiniz. Ciltteki siyah noktaların oluşumunu zamanla azaltmaya yardımcı olur. Kullanımı yüz ve boyun bölgesine kalın bir tabaka halinde uygulayın kuruması için 25-30 dakika bekleyin tamamen kurduktan sonra soyarak çıkartın.

Dr Cevdet Tuna aktif karbon siyah maske 80 mil 1104143

Farmasi ürünlerinin sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.