Farmasi Yeni Tasarımlı Kolonya Serisi

Ferahlamak istediğiniz anda, misafirlerinize sunmak için veya yeni taze bir nefes aradığınızda Farmasi kolonyalar yanınıza!
Evinizde mutlaka bulunması gereken ürünlerde biri olan mis kokulu Farmasi kolonyalar şimdi yeni ambalajları ile sizlerle! İçeriğinde zararlı kimyasallar bulunmayan Farmasi kolonyaların birbirinden farklı mis gibi kokuları bulunuyor;

İsterseniz aloe vera özlü limon kolonyası, isterseniz mis kokulu bergamot kolonyası, isterseniz rahatlatıcı etkili lavanta kolonyası veya Yasemin kolonyası..

Aradığınız tüm kolonya çeşitlerini Farmasi’de bulabilirsiniz. Gerek özel günlerde, gerekse ferahlamak istediğiniz zamanlarda yeni tasarımıyla Farmasi kolonyaları tercih edebilirsiniz. Farmasi kolonyaların içerisinde paraben, SLS gibi zararlı bileşenler bulunmaz. Hassas ciltler başta olmak üzere tüm ciltler rahatlıkla kullanabilir.
Ferah kokular şimdi yeni tasarımlarıyla sizlerle!

Farmasi ürünlerini çok daha indirimli fiyat üzerinden satın almak ister misiniz?

O halde sayfamız üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye üye olabilir Farmasi danışmanı olarak vereceğiniz siparişlerde daha indirimli bir şekilde alışveriş yapma fırsatını yakalayabilirsiniz!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.