Farmasi Yüz Temizleme Sütleri ve Tonikleri

Farmasi’nin ürün çeşitliliği gün geçtikçe artıyor! Farmasi cilt bakım ürünlerinde birbirinden farklı ürünlerle sizleri buluşturmaya devam ediyor. Farmasi yüz temizleme sütleri ve cilt sıkılaştırıcı tonikleri her cilt tipine uygun oluşları ile oldukça çok tercih ediliyor. Farmasi yüz temizleme sütleri makyaj kalıntılarını temizler, yüzünüzde her gün derinlemesine arındırıcı bir temizlik için kullanabilirsiniz. Cildinizi kurutmadan nemlendirerek temizler.
Farmasi yüz temizleme sütleri her cilde ayrı olarak üretilmiş çeşitleri bulunmaktadır.
Normal ve karma ciltler için salatalık ve aloe vera özlü temizleme sütü
Kuru ciltler için gül özlü temizleme sütü
Yağlı ciltler için limon ve e vitamini özlü temizleme sütü.
Pompalı ambalaja sahip temizleme sütleri pratik kullanımı ile sabah ve akşam olmak üzere iki kere kullanabileceğiniz temiz içerikli ürünlerden oluşur. Farmasi yüz sıkılaştırma tonikleri ise yine her cilt tipine ayrı olarak üretilmiştir.

Kuru ciltlerin kullanımına uygun olarak gül özlü
Karma ve yağlı ciltlerin kullanımına uygun olarak limon özlü
Normal ve karma ciltlerin kullanımına uygun olarak salatalık özlü tonik ile cilt bakımınızı son adımı olarak kullanabilirsiniz.

Cilt bakımınıda cildinizi temizledikten, peeling yaptıktan, maske yaptıktan sonra gözeneklerinizin sıkılaşması ve gözeneklerinizin içine tekrar kir ve yağ dolaşımının engellenmesi için tonik kullanımı oldukça önemlidir. Tonikleri buzdolabında saklayarak yazın daha ferah bir uygulama sağlayabilir ve soğuğun etkisiyle gözeneklerin  biraz daha küçülmesine yardımcı olabilirsiniz.

Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol, ftalat, hayvansal yağ türevleri bulunmaz. Ayrıca hayvanlar üzerinde deney yapmaz. Farmasi ürünlerini farmasikatalogu.com sayfası üzerinden satın alabilir ve ayrıca online olarak sipariş verebilirsiniz. Sayfa üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.