Farmasiye Kayıt Olmanın 5 Avantajı

Farmasiye Kayıt Olmanın 5 Avantajı

Farmasi temiz içerikli ürünler üreten, doğa dostu ve %100 yerli sermaye ile yoluna devam eden bir markadır. Farmasi’ye üye olduğunuzda birbirinden avantajlı fırsatları değerlendirmiş olursunuz. İşte Farmasi’ye kayıt olmanın size sunacağı 5 avantaj;

Katalog Ürünlerini İndirimli Fiyatlara Almak

Farmasi’ye kayıt olarak katalogda bulunan ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alabilirsiniz. Farmasi fiyat olarak orta segment kategorisinde yer alan, fiyat performans açısından oldukça kaliteli ürünlere sahip bir markadır. Zaten hali hazırda uygun olan fiyatlara bir de kayıt olmanın avantajı eklenince ortaya harika bir fırsat çıkıyor! Siz de Farmasi’ye kayıt olun, katalog üzerinden ürünleri %30 %40 daha indirimli fiyatlara alma fırsatı yakalayın!

Esnek İş İmkanı, Rahat Çalışma Saatleri

Birçok kişi yoğun çalışma temposundan ve uzun çalışma saatlerinden şikayet eder. Dilediğiniz saatte, ev ortamında çalışmak için Farmasi’ye  kayıt olmanız yeterlidir. Farmasi Networking ağı ile İlerleyen bir iş sistemine sahiptir. Farmasi’ye kayıt olduktan sonra kendi alt ekibinizi oluşturarak aynı zamanda kazanç sağlayabilir ve yeni bir iş kapısını aralamış olursunuz.

Kariyer İmkanı

Farmasi’de sadece iş sahibi olmakla kalmazsınız. Aynı zamanda yükselebileceğiniz bir kariyer imkanı da elde etmiş olursunuz! Girişimci olarak başladığınız serüveninize müdür, elmas Müdürü ve daha yüksek ünvanlar alarak devam edebilirsiniz. Bu ünvanlar sizin kazanç tablonuzu değiştirip, gelirlerinizi arttıracaktır.

Farmasi Sosyalleştirir

Farmasi’ye kayıt olduğunuzda Farması ailesine katılmış olursunuz. Farmasi üyelerine sağladığı özel seminerler ve toplantılar ile size aynı zamanda harika bir sosyalleşme ortamı da sunar. Yeni iş arkadaşları edindikçe çevreniz ve ufkunuz da genişleyecektir.

Araba Kazanma Fırsatı

Farmasi’de  kariyer basamaklarını birer birer tırmanırken aynı zamanda kazanç tablonuzda yükselecektir. Bunun yanı sıra araba kazanma fırsatı yakalayacaksınız. Mercedes E serisi arabaları 12 aydan 24 aya kadar kullanım hakkına sahip olmak için elmas müdür ve daha yüksek bir ünvana sahip olmanız yeterli olacaktır. Bu unvanlara sahip olmak için kazanç ve prim tablosunu inceleyebilirsiniz.