Geceye Uygun Farmasi Kadın Parfümleri

Günlük hayatta çiçeksi hafif kokuları tercih ediyor olsak da gece dışarı çıkarken bir düğüne bir davete katılırken biraz daha ağır ve kalıcı kokulara yönelebiliyoruz.. Farmasi de birbirinden farklı kadın parfümlerinin gece versiyonlarını bulabilirsiniz! Ağır, kalıcı, seksi ve kadınsı kokulara sahip Farmasi parfümlerini satın almak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
Farmasinin en sevilen kadın parfümlerinin başında Reina parfüm geliyor! Geceye uygun olan seksi, kalıcı ve aynı zamanda uzun süre etkisini yitirmeyecek olan imza bir parfümdür. Farmasi Reina parfüm çiçeksi ve oryantal notalara sahiptir.

Üst notalarda armut pembe biber

Kalp notasında Gardenya kahve Yasemin ve Portakal Çiçeği

Dip notasında ise vanilya bulunur.

Farmasi Reina birçok kadının imza kokusudur. Siz de denemek için hemen Farmasikatalogu.com sayfasından sipariş verebilirsiniz.
Farmasinin en sevilen gece parfümlerinden diğeriİn Love parfümdür. Küçük Bir Aşk Hikayesi ne benzetilerek oluşturulmuş Farmasi in Love parfüm çiçeksi ve odunsu bir kokuya sahiptir. Uzun süre kalıcıdır. Sabah sıktığımızda parfümü akşama kadar hissedebilirsiniz. Gece dışarı çıkarken kullanmak için idealdir.

Üst notalarda mandalina Gardenya

Kalp notasında yılang yılang Yasemin

Dip notalarda ise Sandal ağacı paçuli beyaz misk ve Amber bulunur.

Farmasi İn Love parfümün body mist ve Roll on versiyonu da bulunmaktadır. Bu 3 ürünü de bir arada kullanarak kalıcılığını arttırabilirsiniz.
Geceye en yakışan Farmasi kadın kokularından biri de Glamorous parfümdür. Farmasi glamorous parfümün vücut losyonu, deodorantı ve parfümü de bulunmaktadır. Çiçekli ve meyveli kokulara sahip olan bu parfümü gece boyu kullanarak imza kokunuz haline getirebilirsiniz.

Derin kırmızı bir rüya gibi olan şişesi kadar kokusu da etkileyicidir.

Üst notalarda bergamot portakal çiçeği ve elma

Kalp notasında müge çiçeği Gül

Dip notalarda ise misk vanilya ve Sandal ağacı bulunmaktadır.

Farmasi ürünlerini %30 %40 daha indirimli fiyatlar üzerinden satın almak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir, sayfa üzerinde bulunan üyelik kayıt formunu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilir, böylece Farmasi danışmanı olarak ürünleri katalog fiyatı üzerinden daha indirimli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.