Hafif ve Etkileyici Farmasi Kadın Parfümleri

Günlük hayatta içinizi baymayacak, size kendinizi temiz, sade, sakin ve duru hissettirecek parfümler arıyorsanız O halde Farmasi kadın parfümlerine mutlaka şans vermelisiniz! Farmasi kadın parfümlerinin birçok farklı koku seçeneği bulunuyor. Hem çiçek, hem meyveli hem de odunsu kokular.. Aradığınız notalar Farmasi’de.

Farmasi kadın parfümleri aynı zamanda birçok ünlü markanın parfümlerine muadil olarak gösteriliyor. Siz de uygun fiyat segmentinde yer alan %100 Türk markası olan Farmasi parfümlerini denemek istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi nin günlük hayata uyarlanan ve en sevilen kokularından biri olan Caprice parfüm tıpkı bir iksir gibidir.. Çiçeksi ve oryantal kokulara sahip olan parfümün;

Üst noktasında bergamot yaprakları,

Kalp notasında Gardenya ve vanilya

Dip notalarda ise odunsu notalar heleotrop ve vanilya bulunmaktadır.

Hafif tatlı,  size kendinizi oldukça seksi ve enerjiki hissettirecek ama asla ağır olmayan ve baş ağrıtmayan bu kokuyu denemenin tam zamanı!

Farmasinin en tatlı en sevilen kokularından bir başkası da Chease Me parfümdür. Chase me parfüm çiçeksi ve şipreli bir kokudur. Yani biraz daha tatlı kokulardan hoşlananların hoşuna gidecek bir parfümdür. Tutkularının peşinden koşan, seksi hissetmek isteyen kadınların gözdesi olacak Chase Me parfümün aynı zamanda roll on’u da bulunmaktadır. Eğer kalıcılığını arttırmak isterseniz 2 ürünü 1 arada kullanabilirsiniz. Çiçeksi ve şipreli kokuya sahip olan Chase Me parfümün;

Üst notasında mandalina, Yasemin, ahududu,

Kalp notasında Pembe gül Portakal Çiçeği,

Dip notalarda vanilya, Sandal ağacı ve paçuli bulunuyor.

Farmasinin en sevilen parfümlerinden biri de Naive parfümdür. Naive parfümün muhteşem şişesi zerafetini zaten simgeliyor. Kadının modern kokusu olan Farmasi Naive parfüm çiçeksi ve meyveli bir kokudur.

Üst notalarda greyfurt armut ahududu

Kalp notasında Yasemin kırmızı Gül Menekşe

Dip notalarda misk, sedir ağacı ve siyah erik bulunuyor.

Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde satın almak için Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.