Hangi Farmasi 3’lü Far Kiti Göz Renginize Uygun?

Farmasinin üçlü far kitleri ile birbirinden farklı makyajlar yapabilirsiniz. Bu kitlerin içinde her göz rengine uygun, her göz rengini ortaya çıkartan ve vurgulayan far renkleri mevcuttur. Farmasi far kiti serilerinde birbirinden muazzam tonları yüksek pigmentasyon ile bulmanız mümkündür.

İster iddialı ve cesur bir göz makyajı ,İster doğal ve sade bakışlar..

İsterseniz daha ışıltılı bir göz makyajı!

Aradığınız ne var ise Farmasi Far Kiti serisinde bulabilirsiniz. Işıltılı, saten, metalik, mat.. Birbirinden farklı bitişlere sahip farlara sahip olabileceğiniz bu seri ile muazzam göz makyajları yaratabilirsiniz.
Kahverengi, Ela yeşil ve mavi gözlere uygun olarak hangi Farmasi far kiti serisi sizin olmalı? Gelin birlikte keşfedelim;

Farmasi üçlü far kiti serisinin içerisinde bulunan love yourself palet hemen hemen tüm göz renklerine hitap edecek renklerden oluşmaktadır. İçerisine bir adet kavun içi, bir adet bordo ve bir adet te kahverengi far bulunan bu far paleti ile ister gece, ister gündüz makyajlarını yapabilirsiniz.

Ela gözlere en çok yakışacak far paletleri den biri ise Vice Brown far paleti dir. Farmasi Vice Brown far paletinin içerisinde ışıltılı bir adet bej renk, bir adet sıcak kahve tonu ve küllü bir renk bulunmaktadır.Ela gözleri daha da vurgulayan bu palet tam sizlik!

Eğer mavi gözleriniz var ise o halde Sunset kiss paleti tercih edebilirsiniz. Sunset kiss paletinin içinde bulunan tüm renkler mavi gözleri ortaya çıkartacak tonlara sahiptir. 
Eğer yeşil, ela veya bal rengi, kahve rengi gözleriniz var ise o halde Warm Nudes paletini denemelisiniz! Farmasi Warm Nudes paleti ile günlük makyajlar ortaya çıkartabilirsiniz. Hem okula giderken hem işe giderken pratik bir şekilde uygulayabilir kahverengi gözlerinizi ortaya çıkartabilirsiniz.

Sizde Farmasi ürünlerinin yüzde 30 %40 daha indirimli fiyatlar üzerinden satın almak istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan ü.yilik ve kayıt formunu doldurabilirsiniz Ayrıca ürünleri online ve güvenli bir şekilde sayfanızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.