Hangi Farmasi Botanics Şampuanı Sana Göre?

Tıplı cilt tipleri gibi saç tipleri de farklı farklıdır. Dolayısıyla her saçın şampuan ve bakım ihtitacı da farklıdır. Tek tip şampuan kullanmak özellikle sorunlu bir saç deriniz varsa uzun zaman sonra saçlarınızın sağlığını bozar, kalitesini düşürür. Piyasada bulunan birçok saç bakımı ürününün içerisinde hem zararlı birçok bileşen bulunur hem de saç tipine hitap etmeyen şampuanları kullandığınızda artık zamanla saçlarda matlık,saç dökülmesine varan sorunlar ortaya çıkmaya başlar.. Bunun önüne geçmek için içerisinde zararlı bileşenler bulunmayan Farmasi Botanics şampuanları tercih edebilirsiniz.
Farmasi bakım ürünlerinin içerisinde paraben, triklosan, tuz türevleri bulunmaz!

İsterseniz önce saç tipinizi belirleyin ve ardından size en uygun Farmasi Botanics şampuanı seçelim;

Yağlı, Çabuk Sönen, Hacimsiz Saçlar
Saç tipiniz yağlı ise saç derisinde ürün kalıntılarının birikmesi, zamanla kepek oluşumu, hatta saç derisinin nefes alamaması ile beraber saç dökülmesi sorunu bile yaşanabilir! İhtiyacınız olan şey saç derisini temizleyen, arındıran bir şampuan kullanmak! Farmasi Botanics Isırgan özlü şampuan tam size göre. Yağlı saçların fazla yağlanma sorununu kontrol altına alır, saça hacim verir.

Yağlı, İnce Telli, Şekil Almayan Saçlar
Yağlı saç sorununa bir de cansız, zayıf,ince telli saçlar da eklenince saç şekil almaz, her gün saçınızı yıkama isteği oluşur! Farmasi Botanics Adaçayı özlü şampuan tam size göre! Kepek oluşumunu önleyen, koparak dökülmelerin önün geçen, saçı güçlendirip koruyan bir şampuandır.

Kuru Yıpranmış Saçlar
Saçlarınızı onaran, saçlarınıza nem veren, saçlarınızı ekstra yumuşatan ve parlaklık veren Farmasi Ginseng özlü şampuanı mutlaka denemelisiniz. Ginseng ile beslenen saç telleriniz eski sağlığına kavuşacak!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.