Hangi Farmasi Dudak Ürünü Sana Uygun?

Makyaj koleksiyonunun olmazsa olmaz en nadide parçalarından biri olan rujlar şüphesiz hepimizin aklını çeliyor! Birbirinden farklı bitişleri, birbirinden farklı renkleri ile birçok ruj alternatifi bulunuyor. Farmasi ruj alternatiflerinde en fazla seçenek bulabileceğiniz markaların başında geliyor. Farmasi markasında birbirinden farklı kozmetik ürünleri bulmanız mümkündür. Ruj severlerin kalbini çelecek muhteşem ürünler arasından hangisi size uygun?
İhtiyacınız olan şey tüy gibi hafif bir matlık ise Farmasi Velvet mat likit ruj sizlerle! Yumuşacık dudaklara sahip olabileceğiniz likit mat ruj ile dilediğiniz renkleri uygulayabilirsiniz. Eğer İhtiyacınız olan şey kremsi bitişe sahip hafif parlak görünümlü rujlar ise Farmasi True Color ruj serisinde ihtiyacınız olan tüm renkleri bulabilirsiniz! Bu rujlar dudağı asla kurutmuyor, akine nemli ve parlak bırakıyor.

Eğer ihtiyacınız olan ruj anda sabitlenen bir matlık ise o halde Farmasi mat likit rujları tercih edebilirsiniz! Dudağa sürüldükten saniyeler sonra matlaşan özel formülü, yoğun pigmente sahip yüksek kapatıcılık etkisiyle dudaklarınızda uzun süreli matlık etkisi yaratır.

Eğer uzun süren matlık, kalıcılık arayışındaysanız o halde Farmasi mat ruj serisini deneyebilirsiniz! Uzun süre kalıcı etki ve yüksek kapatıcılığa sahip kremsi yapısıyla dudaklarınızı kurutmadan kusursuz ve mat bir görünüm verir. Uzun süre kalıcı renkler sağlar. İçerdiği özel Makademiya yağı ile dudaklarınızı nemlendirir, kuruyup çatlamasına izin vermez.
 Eğer İhtiyacınız olan ruj daha kremsi formülde, yarı mat, yarı kapatıcı ve asla dudaklarınızı kuru göstermeyecek, germeyecek bir ruj ise o halde Farmasi’nin yeni serisi kremsi mat likit rujları çok seveceksiniz! Uzun süre kalıcı renklerin keyfini çıkartın! Yarı mar yapısı ile doğal bir görüntü oluşturur.

Portakal aroması içerir. Tek sürüşte bile maksimum renk verirken hafif bir his yaratır. Ağırlık yapmaz dudaklarınızı kurutmadan gün boyu kremsi renklerin keyfini çıkartın!
Farmasi ürünlerinin Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.