Hangi Farmasi Maskara Sana Uygun

Göz makyajlarının tamamlayıcıs,ı makyajın olmazsa olmazlarından biri şüphesiz maskaralar! Öyle ki maskara uygulamadan önce göz makyajınız kendini göstermez. Gözlerinizin daha açık, daha belirgin olması ve daha derin bakışlara sahip olmak için maskara adımını almamalısınız. Farmasi Kozmetikde birbirinden farklı fırça yapılarına sahip maskaraları bulabilirsiniz. Peki onca maskara arasından sana uygun maskara hangisi?

Eğer ihtiyacınız olan şey tek tek ayrılmış uzun kirpikler ise o halde Farmasi Zen maskarayı tercih edebilirsiniz. Farmasi Zen maskara ile dolgun kirpik etkisini yakalayabilirsiniz. Uzun siyah ve dolgun kirpikler ile 3 etki bir arada. Taraklı fırçası ile kirpiklerinizi belirgin bir şekilde uzatır. Kirpiklerinize hacim verir. Ekstra yoğun siyah pigmentleri ile anında farkedilen çarpıcı bir görünüm sunar.

Eğer ihtiyacınız olan şey hacim ve uzunluk ise o halde Farmasi optimal Style maskarayı mutlaka denemelisiniz! Farmasi optimal Style maskara dolgun uzun ve kıvrık plastik fırça kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır.

Eğer ihtiyacınız olan şey ekstra dolgun takma kirpik etkisi ise Farmasi  Ultra starlook maskarayı deneyebilirsiniz. Ultra starlook maskara ekstra dolgun kirpikler yaratmanıza yardımcı olur. Dipten uca ekstra dolgunluk ve hacim verir. İçeriğinde keratin ile kirpiklerinize bakım yapar.

Eğer İhtiyacınız olan şeyi takma kirpik etkisi ve biraz da kıvrıklık ise özel kıvrımlı fırçası ile en kısa kirpiklere bile ulaşan Farmasi Extreme curl maskara tam sizlik.
Eğer gözlerde üç boyutlu bir kirpik etkisi istiyorsanız Farmasi 3D effect maskaraya şans verebilirsiniz! 

Hacim ve uzunluk için ise Farmasi Deep Black maskarayı tercih edebilirsiniz. Dolgun uzun ve kıvrık plastik fırça kılları sayesinde tek tek ayrılmış kusursuz kirpikler yaratır!

 Sizde Farmasi’ye üye olarak Farmasi ürünlerini yüzde 30 %40 indirimli fiyatlar üzerinden satın almak ister misiniz? O halde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formu doldurduktan sonra Farmasi’ye üye olabilirsiniz. Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.