Hangi Makyaja Hangi Farmasi Ruju Tercih Etmeliyim?

Makyajın son ve en eğlenceli adımlarından biri olan ruj uygulamasında hangi Farmasi ruju tercih etmelisiniz?
Elinizde bulunan birçok ruj arasından hangi yapıda ve hangi renkte olan Farmasi ruj makyajınız ile mükemmel şekilde uyum sağlayacak, gelin birlikte keşfedelim;

Eğer günlük bir makyaj yaptıysanız ışıltılı hafif bir ten makyajı ve sadece maskaralanmış doğal bakışlara sahipseniz O halde Farmasi’nin kremsi yapıdaki rujlarını tercih edebilirsiniz. Farmasi’nin kremsi yapıdaki rujları sayesinde ten makyajınızın önüne geçmeden günlük makyajınızı tamamlayabilirsiniz. Farmasi True Color ruj serisi tam sizlik! İçerisinde birbirinden farklı tonlar bulunan Farmasi True Color ruj serisinin içerisindeki nude, pembe, gül kurusu tonlarındaki rujları tercih ederek günlük makyajınızı tamamlayabilirsiniz.

Eğer yoğun bir gece makyajı yaptıysanız özellikle eyeliner, bol maskara, porselen bir cilt ve kontür uygulamasından sonra işinize yarayacak en güzel ruj çeşidi yine Farmasi’de! Tüy gibi hafif matlık işinizi görecektir! Farmasi Velvet likit mat ruj serisinde aradığınız bütün renkleri bulabilirsiniz. Dudaklarınız kadife gibi görünürken gün boyu matlığın, kalıcılığın ve ipek gibi yumuşak dudakların keyfini çıkartın.

Yumuşacık dudaklara sahip olabileceğiniz likit mat ruj ile geceye hazırsınız!

Sizde Farmasi Velvet likit mat ruj serisindeki en pigmentli ve sonbahara yakışacak tonları gece makyajınız da kullanabilirsiniz.
Eğer İhtiyacınız olan şey gün içerisinde rujunuzu sık sık değiştirmek ise o halde Farmasi lipliner dudak kalemlerinden faydalanabilirsiniz! Farmasi Lipliner dudak kalemleri kolay bir şekilde uygulanır ve makyaj temizleyicisi ile kolay bir şekilde dudağınızdan çıkar. Böylece sabah yaptığınız makyajı akşama taşıyabilir ruj rengini değiştirip biraz daha koyulaştırarak gece de kullanabilirsiniz!

Farmasi ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.