Helal Kozmetik İsteyenlerin Tercihi Farmasi

Farmasi %100 Türk markası olarak yoluna devam eden, temiz içerikli ürünlerini insanlarla buluşturan bir markadır. Farmasi Kozmetik ayrıca Helal Kozmetik sertifikasına sahiptir. Ürünlerin içerisinde hayvansal yağ çeşitleri bulunmadığı gibi aynı zamanda zararlı kimyasallar da bulunmaz. Örneğin paraben, parfüm, SLS, alkol, triklosan gibi zararlı bileşenleri Farmasi ürünlerinde görmek imkânsızdır!
Piyasada satılan birçok ürünün içerisinde paraben başta olmak üzere birçok zararlı kimyasal bulunur. Kimyasallar zamanla ciltte iritasyona sebep olabilir. Saç diplerinde birikmelere neden olabilir. Egzamaya kadar giden cilt sorunlarını meydana getirebilmektedir. Temiz içerikli ürünler kullanmak bu ürünleri gönül rahatlığı ile çevrenize tavsiye edebilmek oldukça zordur..

Farmasi ürünlerini kullandığınızda fiyat performans açısından yüksek segmentteki ürünler ile eşdeğer ürünler kullandığınızı anlayacaksınız. Çünkü Farmasi ürünlerinin içerisinde zararlı bileşenler olmadığı için tamamen doğal bitki özleri ile zenginleştirilmiş bakım ürünleri bulunmaktadır. Farmasi Kozmetik bünyesinde renkli kozmetik ürünlerinden bakım ürünlerine, ev ve ofis temizlik araçlarından bebek bakım ürünlerine, parfümlere kadar birbirinden farklı ürünleri bulundurur. Aradığınız herşeyi Farmasi’de bulmanız mümkündür. Ne ihtiyacınız olursa olsun her şey bir tık ötede!
Farmasi ile online alışverişin keyfini çıkartabilirsiniz. Çünkü Farmasi ev konforunda kasa sırası beklemeden fiyat performans açısından muhteşem ürünleri satın alabileceğiniz bir markadır. Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden tüm Farmasi ürünlerini sipariş edebilirsiniz. Kasa sırası beklemeye gerek kalmadan online olarak beğendiğiniz ürünleri evinize kadar gelmesini ister misiniz?

O halde Farmasikatalogu.com sayfası üzerinden online olarak siparişinizi güvenle verebilirsiniz. Peki %100 Türk markası olan Farmasi’yi çevrenizdekilere tavsiye etmek ister misiniz? Cevabınız evet ise size yeni bir işin kapılarını aralayalım!

Farmasikatalogu.com sayfası üzerinde bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak sizde Farmasi ailesine katılabilir, üyemiz olabilirsiniz. Farmasi danışmanı olduğunuzda hem kendi ihtiyaçlarınızı katalog fiyatı üzerinden %30 %40 daha indirimli fiyatlara satın alma şansına sahip olursunuz. Hem de Farmasi’yi çevrenize tavsiye ettikçe üye ağınızı genişleterek bunu bir iş haline dönüştürebilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.