Kajal Eyeliner Nasıl Uygulanır? Farmasi Kajal Eyeliner

Göz makyajının bütünleyicisi olarak eyeliner çeşitlerini hepimiz kullanıyoruz. Öyle ki gözlerimizin üzerindeki o siyah keskin çizgi her zaman bakışlarımıza anlam ve derinlik katıyor. Fakat eyeliner çeşitleri de tıpkı diğer kozmetik malzemelerin de olduğu gibi oldukça çeşitli. Uygulamasını en çok sevdiğiniz eyeliner çeşidini keşfettikten sonra mutlaka Kajal eyeliner uygulamasını da denemelisiniz!

Çünkü Kajal eyeliner diğer eyeliner çeşitlerinin aksine gözlere daha fazla buğulu bir ifade katarken simsiyah yapısı yağ gibi kolay sürüsüyle sizi asla zorlamaz!

Farmasi Kajal eyeliner ile muhteşem çekici kedi gözü bakışlara sahip olabilirsiniz!
Eyeliner nasıl uygulanır?

Kajal eyeliner uygulamadan önce mutlaka göz kapağınıza bir zemin hazırlamanız gerekiyor. Özellikle yağlı, damarlı görünüme sahip kırmızı, kızarık veya mor göz kapaklarınız var ise Kajal eyeliner istediğiniz kadar etkileyici ve dikkat çekici görünmeyecektir.

Göz kapaklarındaki damarlı ve kusurlu görünümü nötralize etmek için Farmasi göz farı bazından faydalanabilirsiniz. Farmasi göz farı bazını parmaklarınız yardımı ile göz kapaklarınıza uygulayın. Kısa zaman sonra hemen gözlerinizin üzerindeki fazla yağlanmanın kontrol altına alındığın,ı kızarıklıkların giderildiğini ve göz kapaklarındaki rengin eşitlendiği farkedeceksiniz. Sıra geldi sabitleme adımına;

Göz kapaklarınızı pudra ile sabitleyerek farların rengini daha iyi vermesine yardımcı olabilirsiniz. Göz kapaklarını Farmasi terracotta porselen pudra yardımı ile sabitledikten sonra sıra geldi Farmasi Kajal eyeliner uygulamasına;

Eyeliner çekmekte zorlanıyorsanız göz bandından faydalanabilirsiniz. Gözlerinizin dış köşelerine eşit şekilde göz bandını yapıştırdıktan sonra Farmasi Kajal eyelinerı ince bir fırça alın ve fırça darbeleri ile iyice elinizin üzerinde yediğinizden emin olun. Daha sonra içten dışa doğru kalınlaşan bir çizgi halinde Farmasi Kajal eyeliner uygulayın.

Bantları çıkardıktan sonra ortaya muazzam bir görüntü çıktığını göreceksiniz. İşte Kajal eyeliner uygulaması bu kadar basit! Sağa sola çekiştirmeden 1-2 dakika beklediğiniz de kısa zaman sonra Farmasi Kajal eyeliner kuruyarak kendi kendine sabitlenecek, gün boyu akma bulaşma yapmayacak ve muhteşem gözlerinizi sergilemenize yardımcı olacaktır.

Farmasi Kajal eyeliner ve diğer tüm Farmasi ürünlerinin sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.