Kapatıcı Nasıl Seçilir? Farmasi Kapatıcı Çeşitleri

Gün içerisinde gerek göz altımızdaki yorgunluk izlerini gizlemek gerek minik sivilce lekelerini kapatmak gerekse cildimizde görünen damarları kapatmak için kapatıcılara ihtiyaç duyuyoruz.. Hatta bazılarımız için kapatıcılar makyajın en olmazsa olmaz parçalarından biri!

Peki ama doğru kapatıcı nasıl karar vereceğiz?

Bildiğiniz gibi kapatıcıların binbir çeşidi bulunuyor;

Stick formda olanlar, likit formda olanlar ve kremsi formda olanlar.. En doğru kapatıcı seçeneğine nasıl ulaşabiliriz?
Farmasi’de birbirinden farklı kapatıcı seçeneklerini bulabilirsiniz. Eğer ihtiyacınız olan şeyi yoğun bir kapatma ve sabitleyip yerinden asla oynamayacak kapatıcı performansı ise Farmasi Stick kapatıcıya şans verebilirsiniz!

Farmasi kamuflaj stik kapatıcı göz altındaki koyu halkalar ve cilt tonu farklılıkları için yoğun kapatıcılı etkilidir.

Eğer ihtiyacınız olan şey göz altlarında hafif nemli bir bitiş ve kuruluk problemini ortadan kaldırmak ise o halde Farmasi kamuflaj likit kapatıcıya şans verebilirsiniz. Farmasi kamuflaj likit kapatıcı sayesinde kolay bir şekilde göz altınızı nemli bitiş ile kapatabilirsiniz. Ayrıca çok kolay bir şekilde yayıldığından dolayı parmaklarınızla uygulayabilirsiniz.

İhtiyacınız olan şey daha kremsi formülde ve tüm cildinizle birleşecek bir kapatıcı ise o halde Farmasi’nin pata krem kapatıcı pudrasından faydalanabilirsiniz! Pudra ile sabitlemeye gerek kalmadan kendi kendine sabitlenen ve yüksek kapatıcılığa sahip Farmasi pata krem fondöten kapatıcı hem yüzünüzü kapatmak hem de tüm kusurlarını örtmek için birebir!

Sizde temiz içerikli kozmetik ve cilt bakım ürünlerini sayfamızdan online ve güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.