Kas Ağrıları ve Burkulmalara Karşı Jel Önerileri

Her evde bulunması gereken, bazen bulunduğunda hayat kurtarıcı olabilecek pratik kas ağrısını anında dindirebilecek, burkulmalarda bile kullanılabilecek jel ürünler bulunmalı. Çünkü kazanın ne zaman geleceği, bir böceğin sizi ne zaman sokacağı veya kas ağrınızın ne zaman olacağı belli olmaz. Siz de evinizde Farmasi Dr Cevdet Tuna at kestanesi masaj jeli, biberli masaj jeli ve alaska soğutucu masaj jelini bulundurarak hem böcek sokmalarına, hem kas ağrılarına, hem de burkulmalara karşı pratik bir şekilde önlem alabilirsiniz. İşte Farmasi markasında bulabileceğiniz her evde olması gereken pratik, doğal içerikli jel önerileri;

Dr Cevdet Tuna Alaska soğutucu masaj jeli yorgunluk hissini geçiren ve serinletici çözüm elinizde! Anında ferahlama hissi için içeriğinde okaliptüs ve mentos bulunan Dr Cevdet Tuna Alaska soğutucu masaj jelini direk cildinize masaj yaparak uygulayabilirsiniz.  Dermatolojik olarak test edilmiştir. Triklosan paraben Parafin içermze.
Sizde her evde bulunması gereken bu jelleri online ve güvenli bir şekilde satın almak istiyorsanız sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.