Kırışıklık Karşıtı Krem Önerileri Farmasi Age Reversist Serisi

Cildimizi neme doyurmak, kırışıklıkların daha geç belirginleşmesini önlemek açısından oldukça önemlidir. Ergenlik çağından itibaren cilt tipinize uygun olarak nemlendirici kullanmayı ihmal etmememiz gerekiyor. Kırışıklık faktörü her ne kadar genetiğe bağlı olsa da zararlı güneş ışınları sürekli mimik yapmak ve cildin nemsiz bırakmak kırışıklıkların daha belirgin görünmesine ve daha erken ortaya çıkmasına neden olabilir. Kırışıklık karşıtı bakım kremlerinin temel özelliği kırışıklıkların görünümünü azaltırken yeni kırışıklıkların olmasını da önlemesi.

Farmasi %100 Türk markası olarak kırışıklık karşıtı Age Reversist Serisini sizlerle buluşturuyor!

Eğer sizin de kırışıklık karşıtı bir bakım serisine ihtiyacınız varsa ve 4 4 lük tüm cildinizi neme doyuracak kırışıklık görünümünü azaltacak temiz içerikli ürünler kullanmak istiyorsanız O halde Farmasi Age reversist serisi tam sizlik!
Zamanı tersine çeviren formül Dr Cevdet Tuna Age reversist kremde!

Derin kırışıklıkları anında dolduran ve kaz ayakları, göz altı torbaları, alın kırışıklıkları, yüzdeki diğer çizgileri gerginleştiren bir üründür. Farmasi Age reversist serisi ciltteki kolajen sentezinde % 67 artış sağlamaktır. Düzenli kullanımda ciltteki kolajen sentezini arttırarak ciltteki kırışıklık ve çizgilere karşı savaşmaya yardımcı olur. Gönüllü kadınlar ile yapılan tüketici çalışmasında 4 hafta sonunda ürünü kullananlar kullandıktan sonra ince kırışıklıkların ve göz çevresi kırışıklıklarının görünümünde azalma olduğunu belirtmiştir.

Farmasi Age reversist serisinin içerisinde İlk Adım olarak yüz temizleme jeli, 2. Adım olarak serum ile güçlendirme, 3. adım olarak krem ile nemlendirme, 4. Adım olarak göz çevresi nemlendirme, 5. adım olarak göz çevresi için anında kırışıklık giderici ürününü kullanabilirsiniz.

Parfüm paraben silikon içermeyen bu seri aynı zamanda Güneş koruması 15 içerir. Sizde Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alarak ince kırışıklıklarınıza savaş açabilirsiniz!

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.