Kişisel Bakım Alanında 2018 Farmasi’nin Yılı Olacak

Farmasi Kozmetik %100 yerli sermaye ile kurulmuş ürünlerinin içerisinde zararlı içerikler bulundurmayan ve en önemlisi doğa dostu yaklaşımı ile tüketicilerini mutlu eden bir markadır. Farmasi kozmetiğin bünyesinde renkli kozmetik ürünlerinden kişisel bakım ürünlerine, araba ev temizlik gereçlerinden bebek bakım ürünlerine, parfüm çeşitlerine varana kadar aradığınız tüm ihtiyaçlarınızı bulmanız mümkündür. Bakım kategorisinde Farmasi en çok tercih edilen yılın markasıdır!

Çünkü ürünlerin içerisinde zararlı bileşenler bulun durmadığı gibi aynı zamanda doğa dostu yaklaşımı ile hayvanlar üzerinde deney de yapmaz. Farmasi ürünlerinin içerisinde paraben, parfüm, SLS, alkol silikon, fitalat, triklosan türevleri bulunmaz. Ayrıca her cilt tipine uygun farklı bakım kategorilerindeki ürünleriyle her cilt tipine hitap eden seriler üretir. Cilt tipiniz ne olursa olsun Farmasi’de aradığınız tüm bakım ürünlerini bulabilirsiniz.

Cildiniz kuru ise Dr Cevdet Tuna Aynısefa yağı serisindeki tüm ürünleri kullanabilir cilt kuruluğunu kontrol altına alabilir ,egzamaya dönüşmeden kontrol edebilirsiniz.
Eğer cildiniz yağlı ise Dr Cevdet Tuna çay ağacı yağı serisi sizinle. Dr Cevdet Tuna çay ağacı serisinin içerisinde nemlendiriciden kil maskesine, tonikten yüz yıkama jeline hatta şampuana varana kadar birbirinden farklı işlevsel ürünleri bulabilirsiniz. Böylece cildinizin fazla yağlanmasını kontrol altına alarak sivilce oluşumunu önleyebilirsiniz.

Siyah nokta problemi ile mücadele ediyorsanız aktif karbon serisini denemelisiniz. İçerisinde doğal kömür özleri bulunduran aktif karbon serisi siyah nokta karşıtı ürünler barındırır. Kil maskesinden seruma, tonikten yüz yıkama jeline kadar tüm ürünleri bir arada kullanarak sizde sivilce oluşumunu engelleyebilir, siyah nokta oluşumunu kontrol altına alabilirsiniz.

Ayaklarınızın bakımı da Farmasi’ye emanet! Ayak bakım tuzundan yoğun ayak nemlendiricilerine, el kremlerine varana kadar Farmasi’de aradığınız İhtiyacınız olan tüm bakım ürünlerini temiz içeriklerle bulmanız mümkündür. 2018 bakım alanında Farmasinin yılı olacak! Gün geçtikçe artan teknolojisi ve bünyesinde yeni ürünler eklenmesiyle sizde Farmasi bakım ürünlerini mutlaka deneyip beğeneceksiniz.

Farmasi ürünlerini denemek online ve güvenli bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız Farmasikatalogu.com sayfasını ziyaret edebilir, ayrıca sayfada bulunan üyelik ve kayıt formunu doldurarak Farmasi’ye ücretsiz üye olabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.