Kuru ve Egzamatik Saç Derisi Sorunu İçin Ürün Önerileri

Sizi gün içerisinde rahatsız eden, performansınızın düşmesine neden olan sık sık elinizi saçınıza götürüpkaşıdığınızda kepek, kuruluk, pul pul dökülme problemleri ile karşılaştığınız kuru saç derisi sorunu oldukça can sıkıcıdır..

Özellikle tedavi edilmediğinde egzamaya hatta sedefe varana kadar birçok soruna neden olan bu problemi Farmasi ile çözebilirsiniz. Farmasi %100 Türk markası olarak temiz içerikli saç bakım ürünlerini sizlerle buluşturuyor.

Farmasi Dr Cevdet Tuna serisinin içerisindeki yoğun nem kaynağı sağlayan aynısefa yağı ile özel olarak formüle edilmiş, kuru saç derisine uygulandığında saçınızı ve saç derinizi rahatlatacak birbirinden işlevsel ürünler bulunuyor. Gelin bu ürünlere birlikte göz atalım;

  1.  Adım Şampuan: Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı şampuanı saçları güçlendirirken saçları ipeksi bir parlaklık kazandırır. Islak saça nazikçe saç derisine Masaj yaparak uygulandığında saç derisindeki kuruluk, pullanma ve kaşıntı sorunu gidererek rahatlatır.
  2. Adım olarak Dr Cevdet Tuna aynısefa yağını saç ve cildinizde kullanabilirsiniz. Eğer saç derinizde egzama, kuruluk, pul pul dökülme problemleri var ise cildinizde büyük ihtimalle kuru olacaktır. Bu yüzden cildinizi ekstra kurutacak duş jellerine yönelmektense Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı duş jelini kullanarak cildinizi rahatlatabilirsiniz.

Dilerseniz Dr Cevdet Tuna aynısefa yağı sabunu hem vücudunuzdan da saçlarınızla kullanabilirsiniz. Düzenli kullanıldığında ciltte oluşan egzamatik problemlerin giderilmesinde ve kuruluk pul pul dökülme problemlerin giderilmesinde kullanılır.
Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.