Kuru Yıpranmış ve Boyalı Saçlar İçin Bakım Önerileri

 

Saçlarınıza sık sık ısı işlemi uyguluyorsanız, saçlarınıza her gün fön maşa uygulaması yapıyorsanız, saçlarınızı sık sık boyatıyorsanız ve saçlarınızla uygun olmayan bakım ürünleri şampuanlar ile saçlarınıza bakım yapmaya çalışıyorsanız zamanla saçlarınız kuruyacak, matlaşacak, dökülecek ve hatta kopacaktır.. Bunun önüne geçmek için kuru yıpranmış ve boyalı saçlara özel ürünler kullanmanız gerekiyor.

Özellikle boya işlemi saçlara oldukça fazla zarar veriyor.. Boya işleminden sonra saçlar nemini kaybediyor. Saçlara gereken nem verilmediği zaman koparak dökülüyor.Sizde koparak dökülmelerin saç uçlarındaki çatallaşmaların, kuru ve mat görünümün önüne geçmek için özel ürünler kullanmalısınız.
Aradığınız ürünlerin hepsi Farmasi’de!

Sizde Farmasi saç bakım ürünlerini kullanarak saçlarınıza eski ışıltısını ve sağlığını kazandırabilirsiniz!

İşte Farmasi kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için yoğun onarıcı saç bakım maskesi;

Mor orkide, buğday, at kestanesi ve provitamin B5 ile Farmasi kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için yoğun onarıcı saç maskesi sizinle! Pure Herbal serisindeki zarar görmüş saçlara özel olarak üretilen Farmasi saç maskesi aynı zamanda yoğun nemlendirici özelliğe sahiptir ve saçların daha kolay taranmasına da yardımcı olur. Özellikle yoğun gür ve uzun saçlarınız var ise duştan çıktıktan sonra saçlarınızı taramakta açmakta zorlanıyor olabilirsiniz. Saçlarınızı doğru tanımadığınızda da zarar verebileceğinizi biliyor muydunuz?

Saçlarınızı kırmadan taramak ve verdiğiniz şeklin gün boyu korunmasını sağlamak için saçlarınıza nem deposu yapmalısınız. En azından Haftada bir gün Farmasi kuru yıpranmış ve boyalı saçlar için yoğun onarıcı saç maskesini deneyerek saçlarınızı eski sağlığına kavuşturabilirsiniz.

Saçlarınızı eski sağlığına kavuştururkeneEn azından bir hafta mutlaka saçlarınızı dinlendirmeyi unutmayın. 1 hafta boyunca saçlarınıza fön, maşa ve ısı işlemi yapmayın. Saçlarınızı hafif bir şekilde tarayın ve kurutma makinasının soğuk Tarafı ile kuruttuktan sonra hafif bir topuz ile şekil verin. Bu bir hafta içerisinde saçlarınızın ne kadar toplandığını gözlemleneceksiniz.
Farmasi ürünlerini online ve güvenli bir şekilde sayfamızdan satın alabilirsiniz.

Farmasi kataloğumuzu inceleyip fıyat bilgisi almak için tıklayın 
Tüm ürünlerimizi kapsamlı incelemek incelemek için tıklayın.
Farmasi ürünlerinizi güvenilir bir şekilde sipariş vermek istiyorsanız bize ulaşın.